The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с ХС60

#11
Ev-V50 Wrote:
Dodo 155 Wrote:п.с. Навремето ходих до Серес за сервизно и гаранционно обслужване на Алфа-та, т.к. "Ауто Италия" са пословични със своята некадърност, немърливост и т.н. Wink Може да пием кафе тези дни, ако си свободен, за да ти разкажа те колко са зле - може би най-лошият сервиз в БГ ... по продажбите ще ги познаете :lol:
СПАМ!
Колега, ако обслужването в сервиза се познаваше по продажбите на дадена марка, тогава какво ли ще е обслужването в Субару, които са продали 5(пет) нови автомобила в България през 2013 :lol: :oops:
Живи да ги ожалиш собствениците на Субару :mrgreen:
Първо - 5 може да са само през Декември Wink Само 2 има в нашата фирма, а виждам доста нови по улиците, с табелки по номера на лизингови компании или рент-а-кар ... така че не знам от кой извор черпиш инфо, но Субару продава по-добре от Ауто Италия, дори и с трите им марки взети заедно - Алфа, Фиат и Ланча. Да не си гледал продажбите на Ланча, защото може би 5 са за 5 години :mrgreen: Субару до миналата година имаха по-слаби продажби, но сега ги продават от представителството на КИА, направиха сериозен сервиз, хубав шоурум и т.н. Отделно Субару пуснаха дизел, който не е лош, а хората тук търсят повече дизелови коли, защото им се носи славата на много икономични ... но това е друга тема.
Второ - защо си мислиш, че в сервиза на Субару ги обслужват добре? Имам познат, който преди няколко години си взе чисто ново Impreza WRC и го караше до Гърция за обслужване :lol:
BG VOLVO Member #00409
Reply

#12
Dodo 155 Wrote:
Ev-V50 Wrote:
Dodo 155 Wrote:п.с. Навремето ходих до Серес за сервизно и гаранционно обслужване на Алфа-та, т.к. "Ауто Италия" са пословични със своята некадърност, немърливост и т.н. Wink Може да пием кафе тези дни, ако си свободен, за да ти разкажа те колко са зле - може би най-лошият сервиз в БГ ... по продажбите ще ги познаете :lol:
СПАМ!
Колега, ако обслужването в сервиза се познаваше по продажбите на дадена марка, тогава какво ли ще е обслужването в Субару, които са продали 5(пет) нови автомобила в България през 2013 :lol: :oops:
Живи да ги ожалиш собствениците на Субару :mrgreen:
Първо - 5 може да са само през Декември Wink Само 2 има в нашата фирма, а виждам доста нови по улиците, с табелки по номера на лизингови компании или рент-а-кар ... така че не знам от кой извор черпиш инфо, но Субару продава по-добре от Ауто Италия, дори и с трите им марки взети заедно - Алфа, Фиат и Ланча. Да не си гледал продажбите на Ланча, защото може би 5 са за 5 години :mrgreen: Субару до миналата година имаха по-слаби продажби, но сега ги продават от представителството на КИА, направиха сериозен сервиз, хубав шоурум и т.н. Отделно Субару пуснаха дизел, който не е лош, а хората тук търсят повече дизелови коли, защото им се носи славата на много икономични ... но това е друга тема.
Второ - защо си мислиш, че в сервиза на Субару ги обслужват добре? Имам познат, който преди няколко години си взе чисто ново Impreza WRC и го караше до Гърция за обслужване :lol:
Не знам, колега, аз просто написах какво съм прочел:

Quote:Кой продава най-много в България?
Според неофициалната статистика първите три места се държат от Volkswagen, Toyota и Dacia
Минимален ръст от 0.7% е отбелязал пазарът на леки и лекотоварни автомобили у нас за първите десет месеца на годината, сочат миналогодишните данни на Европейската асоциация на автомобилните производители (АСЕА), съотнесени с неофициална информация за същия период на тази година. Припомняме, че Асоциация на автомобилните производители и техните оторизирани представители в България (ААП) спря да публикува статистика за състоянието на пазара у нас още преди няколко години.
....

Quote:Кои са разочарованията на 2013 г.?

Изключително слабо представяне записва Fiat. Въпреки масовия си характер, италианската марка е успяла да продаде само 206 коли за първите десет месеца на годината, а дъщерната й Alfa Romeo – едва 6. Подобна е ситуацията и с Mitsubishi (180) и Suzuki (77), а друга японска марка – Subaru, е успяла да пласира само 5 коли.
Явно 2 от петте са във вашата фирма :roll:

Както е да е, аз го написах в рамките на шегата Big Grin
Volvo V70 2002 Bi-Fuel

Volvo S80 2008 T6 AWD

Ex: Volvo V50 2005 2,4i
Reply

#13
"Според неофициалната статистика ..." Ето тук се крие лъжата, замаскирана в думата "неофициална" Wink
От кой извор вода пият - никой не знае.
Само ще ти вметна, че Мото-Пфое подмениха колите (Форд) на една много голяма фирма тази година и за пореден път са на първо място по продажби.
На VW им се иска да продават, но им взеха N1 преди 1/2 година и дилърите им играят карти. Имам позната, която дори напусна, защото не може да изкара нормални пари - те са на % от продажбите. Иначе работеше за тях от много години и редовно беше Търговец No.1 Wink
За останалите не мога да коментирам, но този материал ми прилича на онези от немското "Ауто Билд", където всеки един VW побеждава конкуренцията, особено когато сравняват ГОЛФ - той винаги е велик, независимо от останалите неща :lol:

Но отклонихме темата сериозно ... исках само да ти кажа, че не трябва да вярваш на това, което четеш или се опитват да ти кажат Wink
BG VOLVO Member #00409
Reply

#14
Dodo 155, с риск пак да се отклоним от темата: имаш ли мнение / информация за качеството на сервиза в МПфое Пловдив?
Reply

#15
Бизнес и имидж са важни неща за собственика... монтьорчетата им е през ... , щото взимат мизерни заплати и веднага щом се понаучат, напускат официалните сервизи...
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.zanderbg.com">www.zanderbg.com</a><!-- w -->
Reply

#16
npavlov Wrote:Dodo 155, с риск пак да се отклоним от темата: имаш ли мнение / информация за качеството на сервиза в МПфое Пловдив?
За съжаление нямам ... но ако не те мързи да се поразходиш до София, там поне разбират от тези коли.
Аз лично до момента съм оставал винаги доволен.
Дори наскоро ми боядисваха 2 детайла и съм учуден от работата! Доста добре са ги направили!
Не знам за каква точно процедура питаш, но официалните сервизи не се занимават с "дребни" неща, т.е. ако имаш блокирал от сажди ЕГР, не го почистват, а сменят с нов ... но това важи за всички.
Поздрави!
BG VOLVO Member #00409
Reply

#17
Тедо Wrote:Бизнес и имидж са важни неща за собственика... монтьорчетата им е през ... , щото взимат мизерни заплати и веднага щом се понаучат, напускат официалните сервизи...
Съгласен съм с теб, но ако вкарам колата за ремонт, сменят Х част и си я взема "готова", а те не е - връща се обратно ... така че не им много през хххх :mrgreen:
Моите наблюдения от сервиза на МП са, че за 2+ години няма текучество, т.е. нови физиономии Smile
От друга страна - и те са хора, които могат да допуснат грешка ... и сигурно го правят, но ако собственикът не разбере, т.е. оправят си грешката, тогава имиджът е на ниво Wink
От преките ми наблюдения в/у 6 официални сервиза в България, МП са на първо място.
Дори има огромна разлика м/у официални сервизи на една марка ... пример: Камор или Дару, София Ауто и Булвария. Казвам го от личен опит - в червеното трябва да се заобикалят, колкото се може отдалеч :mrgreen:
BG VOLVO Member #00409
Reply

#18
Dodo 155 Wrote:
npavlov Wrote:Dodo 155, с риск пак да се отклоним от темата: имаш ли мнение / информация за качеството на сервиза в МПфое Пловдив?

Дори наскоро ми боядисваха 2 детайла и съм учуден от работата! Доста добре са ги направили!

Поздрави!
В МП София са ми боядисвали предната броня, разликата в цвета беше добре забележима за набито око. Добре, че имам щета по Каско на бронята и сега отново е в цвета на колата :mrgreen: На Хюндая същата работа, понеже си е гаранционен и минава само в официален сервиз, викам е те знаят оригиналният номер няма как да объркат , е да,да, ама не, ако човек се вгледа добре може пак да види разликата. Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#19
Dodo 155 Wrote:
npavlov Wrote:Dodo 155, с риск пак да се отклоним от темата: имаш ли мнение / информация за качеството на сервиза в МПфое Пловдив?
За съжаление нямам ... но ако не те мързи да се поразходиш до София, там поне разбират от тези коли.
Аз лично до момента съм оставал винаги доволен.
Поздрави!

Питам принципно. Автомобилът е гаранционен, така че следващите 5 години съм вързан с тях. Просто да си зная, ако не дай си, Боже, стане някоя капитална авария с колата, дали да не се ориентирам директно към София. Иначе в Пловдив боядисват и оправят тенекии доста добре по мои скромни наблюдения.

Поздрави!
Reply

#20
npavlov Wrote:
Dodo 155 Wrote:
npavlov Wrote:Dodo 155, с риск пак да се отклоним от темата: имаш ли мнение / информация за качеството на сервиза в МПфое Пловдив?
За съжаление нямам ... но ако не те мързи да се поразходиш до София, там поне разбират от тези коли.
Аз лично до момента съм оставал винаги доволен.
Поздрави!

Питам принципно. Автомобилът е гаранционен, така че следващите 5 години съм вързан с тях. Просто да си зная, ако не дай си, Боже, стане някоя капитална авария с колата, дали да не се ориентирам директно към София. Иначе в Пловдив боядисват и оправят тенекии доста добре по мои скромни наблюдения.

Поздрави!
Така кажи ... 99% ги карат в София за ремонт Wink
Товарят ги на платформа и ги изсипват на МП София Smile
Така че бъди спокоен за капиталните ремонти.
BG VOLVO Member #00409
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)