The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo Xc70 D5-185-мнения

#1
<!-- m --><a class="postlink" href="http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11378666555438901&f1=details&slink=5prii0">http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=5prii0</a><!-- m -->[url][/url]
КОЛЕГИ даите мнения
Reply

#2
Километрите не са реални 99,99%, всички екстри - НЕ, оглед, диагностика, преглед в МП му е майката, другото е бош лаф работа Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#3
Автомобила изглежда добре, но!

Провери дали жабката е хладилна, навигацията дали функционира! Блокаж на дифернцияла няма със сигурност, има си Халдекс разпределителна кутия за задвижване на задните колела AWD! Със сигурност не е типтроник/ падъл шифт, а си е нормален автоматик!
Километрите са поне 230 000 в това можеш да сигурен, а цената ми се струва висока, но имаш възможност да се договаряш, тъй като ти си клиента и от теб зависи дали продавача ще си продаде стоката!

bg_tiger1978 ти е казал останалото, няма смисъл да се повтаряме!

Успех!
Volvo For life!
Reply

#4
Само моста на фона на автомобила трябва да ти говори, че ще лъжат Wink Няма вариант тази кола да е на 130 хиляди километра.

Това не значи, че автомобилът е лош, просто, че трябва да имаш едно на ум. Читава диагностика е началото.

Също така ако ще я гледаш - виж я тая задна чистачка, защо е застанала в такава позиция, щото е странно. Запалката също май я няма. Не са фатални неща, но пък влияят на цената Wink
Reply

#5
iasku Wrote:Само моста на фона на автомобила трябва да ти говори, че ще лъжат Wink Няма вариант тази кола да е на 130 хиляди километра.

Това не значи, че автомобилът е лош, просто, че трябва да имаш едно на ум. Читава диагностика е началото.

Също така ако ще я гледаш - виж я тая задна чистачка, защо е застанала в такава позиция, щото е странно. Запалката също май я няма. Не са фатални неща, но пък влияят на цената Wink


Задната чистачка ги прави тези работи! Smile Дори и при мен на 3тата серия си слиза по надолу или остава по- горе, от това където и е мястото, но това не означава да не се пробва!
Volvo For life!
Reply

#6
Най вероятно "Momentum" модификация ще да е...като я гледам на снимките. А тя определено не е с всички екстри.
Като седнеш на задната седалка (от дясната страна), на гредата между предната и задната врата трябва да видиш една лепенка с рама номера и модификацията на въпросния експонат. Там пише моментум ли е или каква е...
И нещо много важно:
Като я яхнеш (поне това ще е на пръв поглед)...обърни сериозно внимание на автоматика! Никакво тупкане, подритване, подскачане не трябва да има. Трябва да превключва много плавно! Задължително пробвай и ръчния режим, за да усетиш как превключва, когато ти и кажеш.
Ако резултата те удовлетвори, отиваш на стъпка 2 - тотална (по силна дума от тази не мога да измисля в момента) диагностика от оторизирания сервиз (МП).
На търгашите нищо не трябва да им се спестява!

Ако имаш въпроси след кръгчето, питай. Аз имам подобно, но моето е 2007-ма година, с малко разлики.

Поздрави и успех !!!
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

#7
с кожен салон е като мойта кола, но няма копчета за подгряване !!!
За километрите е ясно.
Не виждам и парктроник !
Няма и адаптивни фарове, като гледам двете врътки до копчето за реглаж на фаровете !
Мисля че и фаровете не са фабричния би ксенон.?!
Reply

#8
Колега,
Този, който е пускал обявата, явно е писал по инерция, без грам да отбира.
Освен това, което ти написаха колегите по-горе, да добавя и аз:
- колата няма подгрев на челното стъкло. Бутонът на панела на климатроника има функция да включи климатика и да насочи струя леденостуден въздух на MAX към челното стъкло;
- колата няма Bluetooth/Handsfree - колата има GSM-модул, който работи със SIM-карта; т.е. ако искаш до го ползваш трябва да си извадиш 2-ра SIM-карта за твоя номер (за справка - Виваком не го предлагат);
- за XC една от истински хубавите екстри е миене на фаровете. Моето XC70 беше с малки чистачки на фаровете и се справяше страхотно, тези с дюзи под налягане мият по-лошо. Aко караш вечерно време в трафик София-Перник (през Владая) през кална и дъждовна есен можеш да оцениш тази екстра.

Успех с избора.
Volvo XC90, D5 200 кс, AWD, 2013
Reply

#9
Колеги, не разбрахте ли, че на всички коли, особено тези с дисплей (навигация), се пише задължително "Всички екстри"!
Това привлича хората ... а като сте започнали да изброявате - няма BLIS, няма 4С ... Momentum с навигация и телефон, които освен на табелата за друго не биха се използвали ... и май не е 2006 год. Wink
Огледалата на произведените през август 2006 вече имат мигач, като на ХС90 - Явор ще го потвърди.
Отделно ВОЛВО няма Типтроник, а Гиъртроник ... поне това да го бяха научили търгашите :roll:
Но са уцелили мощността :lol:

btw ... по шофьорската седалка може да се ориентира човек, че 131 580 км не са истинските км ... отделно така са олизали мотора, че не може да се види къде евентуално има теч ... абе аз лично бих бягал от подобна кола, освен ако не я дадат за 7-7500, за да съм спокоен, че като ми глътне още 3-4000 лв. ще съм си на цената :lol:

п.с. Щях да забравя - няма и печка, т.к. е от Италия ... отделно за смяна на езика = 400 лв. :mrgreen:
BG VOLVO Member #00409
Reply

#10
Dodo 155 Wrote:Колеги, не разбрахте ли, че на всички коли, особено тези с дисплей (навигация), се пише задължително "Всички екстри"!
Това привлича хората ... а като сте започнали да изброявате - няма BLIS, няма 4С ... Momentum с навигация и телефон, които освен на табелата за друго не биха се използвали ... и май не е 2006 год. Wink
Огледалата на произведените през август 2006 вече имат мигач, като на ХС90 - Явор ще го потвърди.
Отделно ВОЛВО няма Типтроник, а Гиъртроник ... поне това да го бяха научили търгашите :roll:
Но са уцелили мощността :lol:

btw ... по шофьорската седалка може да се ориентира човек, че 131 580 км не са истинските км ... отделно така са олизали мотора, че не може да се види къде евентуално има теч ... абе аз лично бих бягал от подобна кола, освен ако не я дадат за 7-7500, за да съм спокоен, че като ми глътне още 3-4000 лв. ще съм си на цената :lol:

Влади, не описваме какво й липсва на колата спрямо пълния възможен набор от екстри, а разминаванията мжду посоченото в обявата оборудване и реалността.
Хубаво е колегата, който е пуснал темата да го знае, за да се ориентира по-лесно в търсенето на желаната кола.

Поздрави
Volvo XC90, D5 200 кс, AWD, 2013
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)