The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo Xc70 D5-185-мнения

#11
bnbltd Wrote:
Dodo 155 Wrote:Колеги, не разбрахте ли, че на всички коли, особено тези с дисплей (навигация), се пише задължително "Всички екстри"!
Това привлича хората ... а като сте започнали да изброявате - няма BLIS, няма 4С ... Momentum с навигация и телефон, които освен на табелата за друго не биха се използвали ... и май не е 2006 год. Wink
Огледалата на произведените през август 2006 вече имат мигач, като на ХС90 - Явор ще го потвърди.
Отделно ВОЛВО няма Типтроник, а Гиъртроник ... поне това да го бяха научили търгашите :roll:
Но са уцелили мощността :lol:

btw ... по шофьорската седалка може да се ориентира човек, че 131 580 км не са истинските км ... отделно така са олизали мотора, че не може да се види къде евентуално има теч ... абе аз лично бих бягал от подобна кола, освен ако не я дадат за 7-7500, за да съм спокоен, че като ми глътне още 3-4000 лв. ще съм си на цената :lol:

Влади, не описваме какво й липсва на колата спрямо пълния възможен набор от екстри, а разминаванията мжду посоченото в обявата оборудване и реалността.
Хубаво е колегата, който е пуснал темата да го знае, за да се ориентира по-лесно в търсенето на желаната кола.

Поздрави
Ники, отдолу е написа "Всички екстри" ... дори не съм гледал какво е чеквал Wink
Само разгледах снимките :lol:
BG VOLVO Member #00409
Reply

#12
Dodo 155 Wrote:... и май не е 2006 год. Wink
Огледалата на произведените през август 2006 вече имат мигач, като на ХС90 - Явор ще го потвърди.
...
Потвърждавам ;-)
Освен, че са с мигачи, са и по-големи.
Очите не на 4, а на 10 по 4. Внимателно с този екземпляр и с търгашите.
Много ги мразя, затова нищо не им спестявам. Гледат те в очите боклуците и те лъжат. И то тъпанарски те лъжат. Много мразя такъв народ.
Както и да е, успех с покупката ! ;-)
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

#13
Е, сега вие малко се поизсилихте!

Колата изглежда доста прилично, от снимките, които всички гледаме! На живо, нещата могат да са леко различни, но все пак колата не е боклук, а и не всички искат да пълнят джобовете на безхаберниците от МП! В крайна сметка колите са им с идиотски цени и всеки който изкарва заплатата на някой ленивец там не прави голямо геройство, а и не на всека цена получава най- доброто за парите си!
Volvo For life!
Reply

#14
JMI Wrote:Е, сега вие малко се поизсилихте!

Колата изглежда доста прилично, от снимките, които всички гледаме! На живо, нещата могат да са леко различни, но все пак колата не е боклук, а и не всички искат да пълнят джобовете на безхаберниците от МП! В крайна сметка колите са им с идиотски цени и всеки който изкарва заплатата на някой ленивец там не прави голямо геройство, а и не на всека цена получава най- доброто за парите си!
Данчо, колата не е лоша за 7-7500, но за обявените пари е скапана :lol:
В МП продават доста по-хубави коли и цените им далеч не са по-лоши от тези на Горубляне Wink
Аз моето ХС90 го взех за такава цена, на каквато и в момента (2 години по-късно) мога да го продам бързо ... но не си го давам :mrgreen:
btw ... МП продават повече ВОЛВО 2-ра употреба от цялото Горубляне :lol:

п.с. Един познат са купи наскоро от тях ХС90 на около 10 000 км (около година) под 50 000 с ДДС! Колата е в гаранция до лятото на 2017 год., така че практически е нова. Дадоха му я със зимни гуми (летните бяха на нея), регистрирана и със сменени консумативи ... така че само се качи и започна да кара. Не знам колко са спечелили от тази продажба, но за тези пари надали ще намериш кола в това състояние, възраст и т.н. на Горубляне ... а там ДДС може да усвоиш до 1000 лв. максимум при тази продажна цена :lol:
BG VOLVO Member #00409
Reply

#15
Dodo 155 Wrote:
JMI Wrote:Е, сега вие малко се поизсилихте!

Колата изглежда доста прилично, от снимките, които всички гледаме! На живо, нещата могат да са леко различни, но все пак колата не е боклук, а и не всички искат да пълнят джобовете на безхаберниците от МП! В крайна сметка колите са им с идиотски цени и всеки който изкарва заплатата на някой ленивец там не прави голямо геройство, а и не на всека цена получава най- доброто за парите си!
Данчо, колата не е лоша за 7-7500, но за обявените пари е скапана :lol:
В МП продават доста по-хубави коли и цените им далеч не са по-лоши от тези на Горубляне Wink
Аз моето ХС90 го взех за такава цена, на каквато и в момента (2 години по-късно) мога да го продам бързо ... но не си го давам :mrgreen:
btw ... МП продават повече ВОЛВО 2-ра употреба от цялото Горубляне :lol:

п.с. Един познат са купи наскоро от тях ХС90 на около 10 000 км (около година) под 50 000 с ДДС! Колата е в гаранция до лятото на 2017 год., така че практически е нова. Дадоха му я със зимни гуми (летните бяха на нея), регистрирана и със сменени консумативи ... така че само се качи и започна да кара. Не знам колко са спечелили от тази продажба, но за тези пари надали ще намериш кола в това състояние, възраст и т.н. на Горубляне ... а там ДДС може да усвоиш до 1000 лв. максимум при тази продажна цена :lol:

Влади, те на Горубляне продават Алди и VW, Волвото се вкарва за цвят! Те затова и МП продават повече Волва от тях, което сигурно клони към 1 на месец! :lol:

Прощавай, в голямото село може да са 3 на месец, вярно не е Русе! :lol:
Volvo For life!
Reply

#16
JMI Wrote:
Dodo 155 Wrote:
JMI Wrote:Е, сега вие малко се поизсилихте!

Колата изглежда доста прилично, от снимките, които всички гледаме! На живо, нещата могат да са леко различни, но все пак колата не е боклук, а и не всички искат да пълнят джобовете на безхаберниците от МП! В крайна сметка колите са им с идиотски цени и всеки който изкарва заплатата на някой ленивец там не прави голямо геройство, а и не на всека цена получава най- доброто за парите си!
Данчо, колата не е лоша за 7-7500, но за обявените пари е скапана :lol:
В МП продават доста по-хубави коли и цените им далеч не са по-лоши от тези на Горубляне Wink
Аз моето ХС90 го взех за такава цена, на каквато и в момента (2 години по-късно) мога да го продам бързо ... но не си го давам :mrgreen:
btw ... МП продават повече ВОЛВО 2-ра употреба от цялото Горубляне :lol:

п.с. Един познат са купи наскоро от тях ХС90 на около 10 000 км (около година) под 50 000 с ДДС! Колата е в гаранция до лятото на 2017 год., така че практически е нова. Дадоха му я със зимни гуми (летните бяха на нея), регистрирана и със сменени консумативи ... така че само се качи и започна да кара. Не знам колко са спечелили от тази продажба, но за тези пари надали ще намериш кола в това състояние, възраст и т.н. на Горубляне ... а там ДДС може да усвоиш до 1000 лв. максимум при тази продажна цена :lol:

Влади, те на Горубляне продават Алди и VW, Волвото се вкарва за цвят! Те затова и МП продават повече Волва от тях, което сигурно клони към 1 на месец! :lol:

Прощавай, в голямото село може да са 3 на месец, вярно не е Русе! :lol:
Стига пък ти Wink
217 нови ВОЛВО са продали миналата година ... а като гледам текучеството на 2-рата употреба, сигурно са х 2-3/седмица Wink
BG VOLVO Member #00409
Reply

#17
Колите втора употреба в МП не са на лоши цени за автомобили с произход. Нека все пак не ги сравняваме с 'талянките с "всичките екстри" на половин цена и никакви километри по Горубляне.
Reply

#18
Колеги ,два месеца си тарся читаво ВОЛВО. Искам XC 70 или XC 90. Ходих да го гледам външно и интериор е запазен но, остави в мен някакво подозрение затова го пстнах за съвет.Отнсно километрите ми е ясно важното е да не е 500 000+ . И това гледам <!-- m --><a class="postlink" href="http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11388348183862331&f1=details&slink=5prii0">http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=5prii0</a><!-- m -->[url][/url]
Reply

#19
И това ще ходя да видя <!-- m --><a class="postlink" href="http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21392045903911298&f1=details&slink=5pxgb9">http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=5pxgb9</a><!-- m -->[url][/url]
Reply

#20
Тая първата изглежда добре и има повече екстри от първата,която си посочил. Само внимавай с автоматика,ако е обслужван,няма какво да го мислиш,а скачай. Smile
Volvo V50 D5 2006
Volvo S70 2.5 TDI
Volvo V40 1,9D 115h.p 2004
Nissan Primera P10 2.0D - ex.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)