The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
КЛУБ В РУСЕ

чудесна среща си спретнахме, благодаря на всички отзовали се!
на следващата очакваме гости!
а през това време се оглеждайте за многото колеги из града и не забравяйте: СГОВОРНА ДРУЖИНА........МНОГО БИРА ИЗПИВА
Reply

чудесна среща си спретнахме, благодаря на всички отзовали се!
на следващата очакваме гости!
а през това време се оглеждайте за многото колеги из града и не забравяйте: СГОВОРНА ДРУЖИНА........МНОГО БИРА ИЗПИВА
Reply

Предлагам СРЕЩА III РУСЕ на 25.05.08.! Мисля че ще сме повече от втората и много повече от първата Smile
От мен, както бях казал за предната среща поне 6 /3/, за тази още поне 2 волва със стопаните си.
Айде Русееееееееее! Имаме време, нека се организираме и да си я направим както трябва. Ако искате може някоя механа да си запазим /Хъшове, и т.н. ще решим допълнително, щото ако стане с преспуиване - много алкохол е това ./.
Дайте си мненията - кой ще участва, за да знаем и да каним софиянци, варненци, и мн мн други.
Искаме си знамето!

Arrow :x
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

Предлагам СРЕЩА III РУСЕ на 25.05.08.! Мисля че ще сме повече от втората и много повече от първата Smile
От мен, както бях казал за предната среща поне 6 /3/, за тази още поне 2 волва със стопаните си.
Айде Русееееееееее! Имаме време, нека се организираме и да си я направим както трябва. Ако искате може някоя механа да си запазим /Хъшове, и т.н. ще решим допълнително, щото ако стане с преспуиване - много алкохол е това ./.
Дайте си мненията - кой ще участва, за да знаем и да каним софиянци, варненци, и мн мн други.
Искаме си знамето!

Arrow :x
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

tonyfireman Wrote:Предлагам СРЕЩА III РУСЕ на 25.05.08.! Мисля че ще сме повече от втората и много повече от първата Smile
Дайте си мненията - кой ще участва, за да знаем и да каним софиянци, варненци, и мн мн други.
Искаме си знамето!

Arrow :x

ЕЛАТЕ ПЪРВО НА НАШАТА ВЪВ ШУМЕН ,че да обсъдим проекта за знамето .

А на 25 май ,ще е срещата във София и тогава повечето членове на УС ще са заети .А за да се освети клубът Ви трябва кворум и решение.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

tonyfireman Wrote:Предлагам СРЕЩА III РУСЕ на 25.05.08.! Мисля че ще сме повече от втората и много повече от първата Smile
Дайте си мненията - кой ще участва, за да знаем и да каним софиянци, варненци, и мн мн други.
Искаме си знамето!

Arrow :x

ЕЛАТЕ ПЪРВО НА НАШАТА ВЪВ ШУМЕН ,че да обсъдим проекта за знамето .

А на 25 май ,ще е срещата във София и тогава повечето членове на УС ще са заети .А за да се освети клубът Ви трябва кворум и решение.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

ок - отпада значи. Затова става с питане Smile
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

ок - отпада значи. Затова става с питане Smile
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)