The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търся доверен сервиз

#1
Някой ползвал ли е доверен сервиз на ЛЕВ ИНС и кой?
Става въпрос само за пребоядисване на два детайла по щета и още 2 по мое усмотрение.
ex XC90
Reply

#2
Здрасти. Аз работя в оторизиран сервиз, но на друга марка. Застрахователите са давали възлагателни писма и на по стари коли( 6-7 годишни). Питай дали не може срещу някакъв % самоучастие да те пратят в Мото-Пфое. Там ще имаш някаква гаранция за извършения ремонт. Обаче ще ти е много скъпо за другите 2 детайла там.Няма ли начин да ги заведеш като щета и тях?
Reply

#3
Другите детайли са заведени като щети от предишният собственик и .... нямам представа какво е станало. Когато я купувах от МП уж щяха да ги оправят, но се оказало че са стари(от предишното каско).
ex XC90
Reply

#4
zorba Wrote:Другите детайли са заведени като щети от предишният собственик и .... нямам представа какво е станало. Когато я купувах от МП уж щяха да ги оправят, но се оказало че са стари(от предишното каско).
Е как какво е станало - взели са парите по-експертна оценка и да се оправя новият собственик Wink
Позната история - аз също минах по твоя път, но за щастие ми излезе евтино да си оправя дребните детайли (но как - само на ЛС :mrgreen: ).
Не знам към кой застраховател си, но ако е към Алианц (с който работят МП), мога да ти препоръчам доверен сервиз - "Рок'н Рол" <!-- m --><a class="postlink" href="http://rockandrollservice.bg/">http://rockandrollservice.bg/</a><!-- m -->
От доста години ги ползвам и до момента не съм имал някакви забележки. Работят с всички застрахователи, доколкото знам, а и цените са прилични.
Мога да те посъветвам нещо, за да си избиеш другия ремонт или част от него, защото застрахователите точно това заслужават - само да ги дерат, т.к. са го обърнали само на печалба!
Поздрави!
BG VOLVO Member #00409
Reply

#5
Към Лев Инс съм.
ex XC90
Reply

#6
Dodo 155 Wrote:
zorba Wrote:Другите детайли са заведени като щети от предишният собственик и .... нямам представа какво е станало. Когато я купувах от МП уж щяха да ги оправят, но се оказало че са стари(от предишното каско).
Е как какво е станало - взели са парите по-експертна оценка и да се оправя новият собственик Wink
Позната история - аз също минах по твоя път, но за щастие ми излезе евтино да си оправя дребните детайли (но как - само на ЛС :mrgreen: ).
Не знам към кой застраховател си, но ако е към Алианц (с който работят МП), мога да ти препоръчам доверен сервиз - "Рок'н Рол" <!-- m --><a class="postlink" href="http://rockandrollservice.bg/">http://rockandrollservice.bg/</a><!-- m -->
От доста години ги ползвам и до момента не съм имал някакви забележки. Работят с всички застрахователи, доколкото знам, а и цените са прилични.
Мога да те посъветвам нещо, за да си избиеш другия ремонт или част от него, защото застрахователите точно това заслужават - само да ги дерат, т.к. са го обърнали само на печалба!
Поздрави!
Нищо не ти пречи да провериш какъв е статута на старата щета.Може да не е мината по Експертна оценка и така да спестиш .... стотин лева.Давностният срок по каско е 3г.
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод,
винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Reply

#7
След получаване на възлагателното писмо за Лев Инс срока е 3 месеца за отстраняване на щетата.
Reply

#8
Днес ми се обадиха и ходих да си взема писмото и ... от 4 неща 3 отпадат.
А и в 17 и нещо няма кой да ти обясни защо е така.
Ще трябва да изгубя някой и друг раб. ден май.
ex XC90
Reply

#9
Така правят застрахователите. Когато отидеш да си правиш автокаско са много любезни и отзивчиви, но после гледат как да не се измъкнат да не платят. Това е причината да нямам каско вече. Smile
Reply

#10
Nedelchev_1 Wrote:Така правят застрахователите. Когато отидеш да си правиш автокаско са много любезни и отзивчиви, но после гледат как да не се измъкнат да не платят. Това е причината да нямам каско вече. Smile
До голяма степен си прав, но в неговият случай се касае за друго - вече са заведени или са съществували като щети при застраховането ... затова са ги отказали. Не, че ги защивам, но по принцип в подобна ситуация са прави - няма как да плащат 2 пъти за нещо Wink
BG VOLVO Member #00409
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)