The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
купувам 340,343

#1
купувам бензиново 3хх
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#2
Събка No2 ?!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#3
ще късам Кангаля по пистите!!!
+ дрифт шампионат

а и да си призная ,на тоз червения СЪБИ ,ми е жал да му завъртя гумите ,та.......онова кораво нещо Idea с тоз дИбели кардан .....с тоз диферинциял§кутия това е колата !!!!
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#4
Ша си скъсаш портфейла,докато ме скъсаш по пистите.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#5
На тебе със закон трябва да ти забранят да си купуваш такава кола, още не мога да си простя, че ти помогнах да закараш Събка в моргата :evil: :evil: :evil:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#6
ico850 Wrote:На тебе със закон трябва да ти забранят да си купуваш такава кола, още не мога да си простя, че ти помогнах да закараш Събка в моргата :evil: :evil: :evil:


ако Миро си купи събка 2 -имам подарък за него -макферсони с газови амортисьори /точно като за състезания / също всички пластмаси вътре от купето ,заедно с част от мокета ,брони с неръждаемата лайсна /от модел 345жлс,километраж /табло с уредите / и то с екстри -външна температура и /ECON/ -за икономично шофиране ,стелки от тефлон с надпис волво-оригинал-вечни са ! арматурно табло , и още мн неща
Reply

#7
Малко съм изненадан,че перфекционист като Андро е вдигнал темата ми от преди 20 месеца .........няма да се оправдавам,само ще кажа ,че везните натежаха за ей тва нещо......
Както каза ИЦО850 --...има неща за които човек се сеща с носталгия за цял живот и може би не е достоен да ги притежава .....
Андро..пази тези Фосили за някой по-запален фен от теб!.. :roll:
   
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#8
miro343 Wrote:Малко съм изненадан,че перфекционист като Андро е вдигнал темата ми от преди 20 месеца .........няма да се оправдавам,само ще кажа ,че везните натежаха за ей тва нещо......
Както каза ИЦО850 --...има неща за които човек се сеща с носталгия за цял живот и може би не е достоен да ги притежава .....
Андро..пази тези Фосили за някой по-запален фен от теб!.. :roll:
[ATTACHMENT NOT FOUND]


кви Фосили и кви моторетки те гонят ,,пак си ял ,от от бутчето на игуаната ,която уж някой ти открадна и,или изчезна в градината .....
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)