The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S60 2006г притропва

#31
Здравейте колеги,
Проблема се реши  Smile.
При посещение на сервиз за реглаж на преден/заден мост (понеже волана леко беше забил наляво) монтьора каза, че ще направи реглаж, но само след като сменя външните кормилни накрайници  Big Grin. След като ги смених, направих реглажа и всичко заспа. Като неочакван бонус забелязах, че вече не чука/тропа нищо по предницата при тръгване/спиране и колата е като излязла от завода. Самите кормилни накрайници се сменят много по-лесно от на други марки автомобили и всеки с малко технически умения би могъл да се справи.
Reply

#32
След 5 години ли?
Доста тропане ще е било.
ex XC90
Reply

#33
Big Grin 
(02-14-2019, 10:04 PM)zorba Wrote: След 5 години ли?
Доста тропане ще е било.

Колега,
По-скоро прицъкваше/причукваше леко (не знам как да го опиша по-добре) през последните около 130-140х.км, но не се е увеличавало и в никой сервиз не успяха да познаят от какво се получава - добре, че не сменях носачи, биалетки и шарнири, каквито мнения от монтьори имаше. Понеже не ми звучеше като нещо сериозно си карах така вслушвайки се в съвета на един от монтьорите, който ми каза "карай така докато почне да се чува по-силно и тогава ела пак"  Confused 
Между другото имах неуспешен опит да видя какво ще ми кажат в МП, но темата ще стане много дълга, а и съм описал случая в друга тема, но едва ли и те щяха да познаят верния отговор  Wink.
Сега писах в темата за да се знае от всички при такова чукане от какво може да се получава и при тях - нали затова е форума.
Поздрави на всички
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)