The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
945 polar на части

#21
Чугунения колектор е даден , но беше за атмосверен Б200
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#22
Колега , може ли да ми кажеш , ако имаш информация дали от тази 9-ка страничните огледала ще станат на 740 и ако станат може да взема дясното огледало ... също имам интерес ако го продаваш така капака на двигателя с капачката ..
Reply

#23
Здравей,колега!Не успях да разбера къде се намира твоя донор,ама дано е останало това онова и за мен...
имам едно клапанче за парното дето се регулира с вакуум,твоето дали е здраво?Също така градушката ми помля лайстните на прозорците Smile и кутията на вуздушния филтъл се е разпукала така бих купил и нея ...
Reply

#24
angel ivanov Wrote:Здравей,колега!Не успях да разбера къде се намира твоя донор,ама дано е останало това онова и за мен...
имам едно клапанче за парното дето се регулира с вакуум,твоето дали е здраво?Също така градушката ми помля лайстните на прозорците Smile и кутията на вуздушния филтъл се е разпукала така бих купил и нея ...
Извинявай за закъснението на отговора ми всичките неща ги имам които ти трябват . Нещата се намират в Белово ,но най-добре е да ми звъннеш или да оставиш номер аз да ти се обадя.
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#25
Arrow
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#26
Пускам за продажба спортен разпределителен вал от IPD USA за Б200фт и б230фт на цена 220$
Раздвижено ангренажно колело със облите зъби или за след 93-та година -65лв . при интерес предлагам и заменящ комплект колела за маслената помпа и коляновия вал.
Глава 8 клапана с краен номер 530 за 60 лв
Пета врата,оборудвана и прозорци за комбито на 945 за 60лв
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#27
Arrow
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#28
Чаво, обади се в петък, да ме подсетиш за онази работа, че бях забравил :lol:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#29
Arrow
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#30
Здравей колега, маховика наличен ли е още? И дали е LH2.4. Трябва ми че мисля да преправям моето 940 с едномасов маховик. Мерси
Volvo 945 B200FT 1997 - Battlecruiser
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)