The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
КАЖЕТЕ ПРЕДПОЛАГАЕМИЯ ЧАС НА ПРИСТИГАНЕТО СИ 09.06.2007

#71
Съгласен.
Там не се сещам къде точно има Лукойл - та ще може ли линк горе-долу къде се намира - да не стане като срещата в Пловдив - дето се отплеснах и пропуснах мястото на сбирката.
Reply

#72
Съгласен.
Там не се сещам къде точно има Лукойл - та ще може ли линк горе-долу къде се намира - да не стане като срещата в Пловдив - дето се отплеснах и пропуснах мястото на сбирката.
Reply

#73
Пише че е на първия километър от магистралата
[Image: volvo2ya5.gif]
Reply

#74
Пише че е на първия километър от магистралата
[Image: volvo2ya5.gif]
Reply

#75
Dumfree Wrote:Съгласен.
Там не се сещам къде точно има Лукойл - та ще може ли линк горе-долу къде се намира - да не стане като срещата в Пловдив - дето се отплеснах и пропуснах мястото на сбирката.
Не може да не го видиш!!! Като подминеш ония с жилетките (тук се сещам се за един виц: Кара си човек с колата по магистралата за Бургас и му маха някакъв стопаджия целият облечен в червено:
- Добър ден, аз съм геят в червено, ще ме вземете ли до Бургас?
- Качвай се!
Кара си нататък и след малко му маха някакъв целият облечен в жълто:
- Добър ден, аз съм геят в жълто, ще ме вземете ли за Бургас?
- Качвай се! - казал човечецът и продължил...
След известно време му маха някакъв облечен в синьо. Човекът спира и му казва:
- Знам, знам, ти си геят с синьо, качвай се!
- Ще ти дам аз един гей в синьо! Документите за проверка, моля...!)
Та...като подминеш гейовете в синьо докато превключиш до 5-та скорост и ще трябва да намаляваш, защото отдясно ще видип ЛукОйл-а Smile Няма и километър...
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#76
Dumfree Wrote:Съгласен.
Там не се сещам къде точно има Лукойл - та ще може ли линк горе-долу къде се намира - да не стане като срещата в Пловдив - дето се отплеснах и пропуснах мястото на сбирката.
Не може да не го видиш!!! Като подминеш ония с жилетките (тук се сещам се за един виц: Кара си човек с колата по магистралата за Бургас и му маха някакъв стопаджия целият облечен в червено:
- Добър ден, аз съм геят в червено, ще ме вземете ли до Бургас?
- Качвай се!
Кара си нататък и след малко му маха някакъв целият облечен в жълто:
- Добър ден, аз съм геят в жълто, ще ме вземете ли за Бургас?
- Качвай се! - казал човечецът и продължил...
След известно време му маха някакъв облечен в синьо. Човекът спира и му казва:
- Знам, знам, ти си геят с синьо, качвай се!
- Ще ти дам аз един гей в синьо! Документите за проверка, моля...!)
Та...като подминеш гейовете в синьо докато превключиш до 5-та скорост и ще трябва да намаляваш, защото отдясно ще видип ЛукОйл-а Smile Няма и километър...
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#77
аз съм от ст.загора ако кажите час на преминаване през града ще се присаиденя към вас до ханчето.хем да видя и вашите красавци.може и на тел.0897935769.за мен ще бъде чест.
Reply

#78
аз съм от ст.загора ако кажите час на преминаване през града ще се присаиденя към вас до ханчето.хем да видя и вашите красавци.може и на тел.0897935769.за мен ще бъде чест.
Reply

#79
galin dizela Wrote:двете коли от Търговище ще чакаме Варненския клуб на петолъчката така че когато доидем
галинееее ми ние с елкона ще тръгнем към 9-10 часа ве мой ако искаш прати един ДЖИ ЕС ЕМ
номер и ще се чуем моя е 0888 923171
Reply

#80
galin dizela Wrote:двете коли от Търговище ще чакаме Варненския клуб на петолъчката така че когато доидем
галинееее ми ние с елкона ще тръгнем към 9-10 часа ве мой ако искаш прати един ДЖИ ЕС ЕМ
номер и ще се чуем моя е 0888 923171
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)