The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
КАЖЕТЕ ПРЕДПОЛАГАЕМИЯ ЧАС НА ПРИСТИГАНЕТО СИ 09.06.2007

#81
Наща група вече е готова :wink: ,багажа е стегнат, Tongue "красавиците" лъснати :lol:,вече сме на вълна-Купон
Утре ще кацнем на "Лукойл" към 10.30ч.
Reply

#82
Наща група вече е готова :wink: ,багажа е стегнат, Tongue "красавиците" лъснати :lol:,вече сме на вълна-Купон
Утре ще кацнем на "Лукойл" към 10.30ч.
Reply

#83
внимавайте с купона и на шофьорите умната с алкохола, че доста път ви чака а камикадзета бол Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:

весела вечер и лек път :!:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#84
внимавайте с купона и на шофьорите умната с алкохола, че доста път ви чака а камикадзета бол Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:

весела вечер и лек път :!:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#85
Айде, че не остана! Дали ще позволим да ни се разпадне колоната по пътя? :roll: Не ми се вярва! Колеги, време е за шоу! Big Grin
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#86
Айде, че не остана! Дали ще позволим да ни се разпадне колоната по пътя? :roll: Не ми се вярва! Колеги, време е за шоу! Big Grin
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#87
Днес моята е малко объркана, колата е в сервиза за някои неща и до послено не знам какво ще стане... казаха ми, че ще постараят дас е готова до 10-11часа за да съм на линия около обяд на разклона за село Ръжево Конаре след хотел SARAY.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#88
Днес моята е малко объркана, колата е в сервиза за някои неща и до послено не знам какво ще стане... казаха ми, че ще постараят дас е готова до 10-11часа за да съм на линия около обяд на разклона за село Ръжево Конаре след хотел SARAY.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)