The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съвет за покупка на Xc60

#21
JMI Wrote:Не съм съгласен, макари че има известна истина, знаейки кой продава употребявани автомобили в родината. Коли на по 3-4 години се проверяват много лесно в оторизирани сервизи и всичко става ясно много бързо. Рецепта за покупка на автомобил втора ръка няма! МП са невероятно арогантни с цените си! Казвал съм го и тук го повтарям, обидно и нелепо е да искаш с продажбата на една кола в годината да изкараш заплатите на всичките "пасиянцаджии", които наричат себе си мениджъри! Да се точи ДДС от цената на колата, чрез фирма, която не ползва въпросното мпс си е кражба, от където и да го погледнем.
Мен ли визираш :mrgreen:
Прав си, но на моята седеше цена 39 900 лв., а я дадоха за 32 500 лв. напълно обслужена и до момента само масла и филтри сменям Wink
Така че за 3-4 год. кола има по-малко рискове, ако е обслужвана от официален сервиз и има история.
Иначе кума ми купиха от Германия Мини на 2 год. с гаранция още 1 год. от БМВ и сега смениха маслото безплатно в Бавария Ауто, защото такава била програмата, независимо, че е купена от БМВ дилър в Щутгарт.
Има и такъв вариант от чужбина, но цената няма да я 15 000 лв. Wink
Поздрави!
BG VOLVO Member #00409
Reply

#22
Dodo 155 Wrote:
JMI Wrote:Не съм съгласен, макари че има известна истина, знаейки кой продава употребявани автомобили в родината. Коли на по 3-4 години се проверяват много лесно в оторизирани сервизи и всичко става ясно много бързо. Рецепта за покупка на автомобил втора ръка няма! МП са невероятно арогантни с цените си! Казвал съм го и тук го повтарям, обидно и нелепо е да искаш с продажбата на една кола в годината да изкараш заплатите на всичките "пасиянцаджии", които наричат себе си мениджъри! Да се точи ДДС от цената на колата, чрез фирма, която не ползва въпросното мпс си е кражба, от където и да го погледнем.
Мен ли визираш :mrgreen:
Прав си, но на моята седеше цена 39 900 лв., а я дадоха за 32 500 лв. напълно обслужена и до момента само масла и филтри сменям Wink
Така че за 3-4 год. кола има по-малко рискове, ако е обслужвана от официален сервиз и има история.
Иначе кума ми купиха от Германия Мини на 2 год. с гаранция още 1 год. от БМВ и сега смениха маслото безплатно в Бавария Ауто, защото такава била програмата, независимо, че е купена от БМВ дилър в Щутгарт.
Има и такъв вариант от чужбина, но цената няма да я 15 000 лв. Wink
Поздрави!

Не визирам теб, но ти май визираш сам себе си! Big Grin

Хубаво е, когато имаш 30 хиляди за кола, но очевидно много хора тук нямат или пък такива като мен, които смятат, че МП не заслужават да бъдат изхранвани чиновниците им с печалбата от продажба на една кола в година! Wink . V50-kata която купих преди месец я вземах директно от човек, без да плащам комисионни на тези или онези представители! Цената и беше 11 500лв., а за мен стана 9 000лв. за кола произведена в края на 2008 година, с нови летни Мишелини и нови зимни Ханкоок с джантите. Обслужих си я с кеф, смених един преден лагер и сега баща ми е доста щастлив с нея! Wink
Така че, пак казвам рецепта няма за коли втора ръка! Аз съм за това, което и най-изгодно и по-джоба ми! Smile
Volvo For life!
Reply

#23
9000 лв. си е добра цена в UK. А колко плащаш на година за застраховката?
Who Dares Wins
Volvo XC60 T6 P*
Reply

#24
BrainStormeR Wrote:9000 лв. си е добра цена в UK. А колко плащаш на година за застраховката?

Написаното от мен се отнася за България и колата е карана в страната с лява дирекция!

Поздрави
Volvo For life!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)