The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща Русе 20.12.2014

#21
Още стоята въпросите:
Дали? - виждам, че някои имат желание...
Къде? /макар, че това май се очертава да е ясно - Ресторант Острова, поне от мненията до тук./
За колко души?

Преброяване до четвъртък, моля, за да мога да запиша маса, ако вече не е късно.
Reply

#22
Не съм много навит за този тип музика, когато съм на маса, но нека да е там. Пишете ме в бройката на присъстващите
[Image: ab231181.gif]
[Image: ab231182.gif]
Reply

#23
В, какво и е на този тип музика! И за маса става и то каква!? Жалко, че няма да мога да се появя по празниците, щеше ми се да се видим.
Volvo For life!
Reply

#24
JMI Wrote:В, какво и е на този тип музика! И за маса става и то каква!? Жалко, че няма да мога да се появя по празниците, щеше ми се да се видим.
Винаги може да се организира нещо, няма значение дали има празници или не! Smile
Веднъж VOLVO, завинаги VOLVO ...
Сега: VOLVO V40 1.9D 115hp 2002г,.
предишна: VOLVO V40 1.9D 115hp 2003г.
предишна: VOLVO 440 Turbo 1989г.
Reply

#25
mar7ooo_92 Wrote:
JMI Wrote:В, какво и е на този тип музика! И за маса става и то каква!? Жалко, че няма да мога да се появя по празниците, щеше ми се да се видим.
Винаги може да се организира нещо, няма значение дали има празници или не! Smile

Освен да им тегля една м...а на тези тука и да се приберем за месец, че и на сняг да се порадваме. Big Grin
Volvo For life!
Reply

#26
Данчо,несъм съгласен с теб.Няма как да седна да пия някоя и друга ракийка,и тва нещо да ми стърже на главата.Айде нема нужда.Разни хора,разни идеали.Поздрави и без лоши чувства.
Reply

#27
JMI Wrote:
mar7ooo_92 Wrote:
JMI Wrote:В, какво и е на този тип музика! И за маса става и то каква!? Жалко, че няма да мога да се появя по празниците, щеше ми се да се видим.
Винаги може да се организира нещо, няма значение дали има празници или не! Smile

Освен да им тегля една м...а на тези тука и да се приберем за месец, че и на сняг да се порадваме. Big Grin

Никак не е зле като идея. :twisted: :twisted: :twisted:
Веднъж VOLVO, завинаги VOLVO ...
Сега: VOLVO V40 1.9D 115hp 2002г,.
предишна: VOLVO V40 1.9D 115hp 2003г.
предишна: VOLVO 440 Turbo 1989г.
Reply

#28
vil4an76 Wrote:Данчо,несъм съгласен с теб.Няма как да седна да пия някоя и друга ракийка,и тва нещо да ми стърже на главата.Айде нема нужда.Разни хора,разни идеали.Поздрави и без лоши чувства.

Е, за теб ще поръчаме оркестър металисти, който може и "Радка Пиратка" да изкара! Wink Така ще има плурализъм с консенсус Big Grin
Volvo For life!
Reply

#29
mar7ooo_92 Wrote:
JMI Wrote:Освен да им тегля една м...а на тези тука и да се приберем за месец, че и на сняг да се порадваме. Big Grin

Никак не е зле като идея. :twisted: :twisted: :twisted:
[/quote]


Никак не е зле ама може да ме изхвърлят трайно ако забегна за месец! :lol:
Volvo For life!
Reply

#30
Вильо, с такава музика върви бира. Така че ще наблягаме на нея Smile
А за Ели - ние с жената сме се записали мисля ??
[Image: ab224549.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)