The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална среща - 9 юни - маршрут след Пловдив

#21
gadnia_metal Wrote:е имаше, ама като знам в пловдив колко сме несериозни, поодзирам че няма да се съберем :oops: :oops: :oops: организационната тема умря а времето си върви
ще взема да се организирам така, че да дойда поне за малко, та да се отсрамим с посрещането
Няма да се посрамим метъле!:-) Аз ще съм жив умрял където трябва.От понеделник ще съм свободен и поемам организацията ако ми я давате де;-)Ще мина лично по пътя и ще приложа снимков материал.Това обаче няма как да стане преди вторник, така, че дерзайте!
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#22
gadnia_metal Wrote:е имаше, ама като знам в пловдив колко сме несериозни, поодзирам че няма да се съберем :oops: :oops: :oops: организационната тема умря а времето си върви
ще взема да се организирам така, че да дойда поне за малко, та да се отсрамим с посрещането
Няма да се посрамим метъле!:-) Аз ще съм жив умрял където трябва.От понеделник ще съм свободен и поемам организацията ако ми я давате де;-)Ще мина лично по пътя и ще приложа снимков материал.Това обаче няма как да стане преди вторник, така, че дерзайте!
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#23
V 40 fen Wrote:
gadnia_metal Wrote:е имаше, ама като знам в пловдив колко сме несериозни, поодзирам че няма да се съберем :oops: :oops: :oops: организационната тема умря а времето си върви
ще взема да се организирам така, че да дойда поне за малко, та да се отсрамим с посрещането
Няма да се посрамим метъле!:-) Аз ще съм жив умрял където трябва.От понеделник ще съм свободен и поемам организацията ако ми я давате де;-)Ще мина лично по пътя и ще приложа снимков материал.Това обаче няма как да стане преди вторник, така, че дерзайте!

Както вървят плановете пловдивчани вземете да се съберете към 12.30 преди отбивката която трябва да се хване ( мисля че някой каза втората от София ) и там като има няколко волва няма начин колоната да не ви види и сварката е готова.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#24
V 40 fen Wrote:
gadnia_metal Wrote:е имаше, ама като знам в пловдив колко сме несериозни, поодзирам че няма да се съберем :oops: :oops: :oops: организационната тема умря а времето си върви
ще взема да се организирам така, че да дойда поне за малко, та да се отсрамим с посрещането
Няма да се посрамим метъле!:-) Аз ще съм жив умрял където трябва.От понеделник ще съм свободен и поемам организацията ако ми я давате де;-)Ще мина лично по пътя и ще приложа снимков материал.Това обаче няма как да стане преди вторник, така, че дерзайте!

Както вървят плановете пловдивчани вземете да се съберете към 12.30 преди отбивката която трябва да се хване ( мисля че някой каза втората от София ) и там като има няколко волва няма начин колоната да не ви види и сварката е готова.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#25
Аз ще ви чакам на бензиностанцията на Шел при с.Васил Левски, само надуите клаксоните преди разклона за Казанлък Confusedhock:
:!:дано нещо не се обърка
V 40 1.9tdi 95k.c. 2000г. D4192T2>>>> S60 D5 163k.c. 2002г.D5244T
Reply

#26
Аз ще ви чакам на бензиностанцията на Шел при с.Васил Левски, само надуите клаксоните преди разклона за Казанлък Confusedhock:
:!:дано нещо не се обърка
V 40 1.9tdi 95k.c. 2000г. D4192T2>>>> S60 D5 163k.c. 2002г.D5244T
Reply

#27
Софийската колона, ще ви чакам на разклона за Карлово, само уточнете +/- 1час кога ме искате там моля!:-)
Reply

#28
Софийската колона, ще ви чакам на разклона за Карлово, само уточнете +/- 1час кога ме искате там моля!:-)


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#29
Софийската колона, ще ВИ чакам на разклона за Карлово
Преди табелата пътят е прав и аварийната лента ще може да поеме колоната.Смятам да ВИ посрещна тук. намира се ~4kм СЛЕД първата отбивка за Пловдив(която пък е непосредствено след ШЕЛ-а)Моля за мнението Ви удобно ли е?
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#30
Софийската колона, ще ВИ чакам на разклона за Карлово
Преди табелата пътят е прав и аварийната лента ще може да поеме колоната.Смятам да ВИ посрещна тук. намира се ~4kм СЛЕД първата отбивка за Пловдив(която пък е непосредствено след ШЕЛ-а)Моля за мнението Ви удобно ли е?


Attached Files Thumbnail(s)
       
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)