The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Записвания ПЕЙНТБОЛ за Национална среща на ВКБ 03 - 05.07.20

#21
И Севдо е добра таргет цел Smile
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#22
Колега, това което си пуснал като линк е от мястото където е била измита отсяканата глава на Георги Бенковски, сред местното население тази местност се нарича "Кладенчето на Бенковски", а между другото, в това заведение което се вижда, правят (е поне правеха) страхотен "Боб по манастирски".[/quote]
Точно така, мястото е историческо! Тук на тази поляна е заловен Бенковски и четата му само Захари Стоянов успява да избяга и да запише събитието. В тази река е измита главата на Бенковски, а мастото на отмиването е наречено "кървавато кладенче"
В наши дни обаче това е прекрасна поляна подходяща за различни мероприятия! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin[/quote]
Тук някъде ще се стреляме и ние/пейнтбола/ Big Grin[/quote]
А аз като мед.лице ще хапвам боб по манастирски(ял съм,и знам че е много хубав)и ще наблюдавам кой,как и колко синини ще си докара Tongue Tongue Tongue :twisted:
Reply

#23
А аз като мед.лице ще хапвам боб по манастирски(ял съм,и знам че е много хубав)и ще наблюдавам кой,как и колко синини ще си докара Tongue Tongue Tongue :twisted:[/quote]

Хм! Дали да ни си вземем бронежилетки и други помощни средства? :mrgreen:
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Reply

#24
stivmar Wrote:А аз като мед.лице ще хапвам боб по манастирски(ял съм,и знам че е много хубав)и ще наблюдавам кой,как и колко синини ще си докара Tongue Tongue Tongue :twisted:

Хм! Дали да ни си вземем бронежилетки и други помощни средства? :mrgreen:[/quote]
Те там си дават оборудване,но пък нали трябва и да покажеш някакви доказателства в следващите десетина дни,че си учавствал в битката :mrgreen:
Reply

#25
Пишете ме и мен - неутрален.Ще дойда с личното си оръжие,като рефер.Който не спазва правилата,ще отнесе по един БАН... :mrgreen:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#26
bell Wrote:И Севдо е добра таргет цел Smile

Със сигурност :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#27
Колеги пишете ме и мен Big Grin и аз никога не съм играл, но имам голямо желание Big Grin
Reply

#28
jordeniq Wrote:Колеги пишете ме и мен Big Grin и аз никога не съм играл, но имам голямо желание Big Grin
В кюпа си вече :lol: То и аз не съм играл,ама що пък да не получа някоя и друга синина :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Reply

#29
Kangalov Wrote:Пишете ме и мен - неутрален.Ще дойда с личното си оръжие,като рефер.Който не спазва правилата,ще отнесе по един БАН... :mrgreen:
Какво значи ,,неутрален" тук? Стоиш между двете роти под кръстосан огън ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Reply

#30
Kangalov Wrote:Ще дойда с личното си оръжие,като рефер. :mrgreen:
Вале, а аз да нося ли моето "лично оръжие", защото ако го взема доста стаи ще се освободят за следващата вечер :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)