The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Смяна на маншони????

#1
Здлавейте,-
Взех си Volvo S 40!!!!В Идеално състояние е!!!!И във сервизът и във другият сервиз,където ми смениха маслата и филтрите,
ми казаха,че за сега не се налага!!!!Освен това търся Антомонтьор,ойто да разбира от специфичните неща!!!!
Блягодаря Ви!!!!
Reply

#2
Не знам да ли ще има някой да ти отговори на толкова "конкретните" въпроси... Big Grin
Първо - кажи от къде си?
Второ - кои са тези "сервизи" и "други сервизи"?
Трето - какви маншони искаш да сменяш?
И т.н....
Подреди малко нещата, ако искаш да получиш помощ! Wink
Поздрави!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#3
Аз съм от София!!!!
Става въпрос за Предни Напречни Маншони/СЪЛЗЯТ/ И във Сервизът на MotoPfohe и във Сервизът, където ми смениха Масло, Спирачна Течност, Хидравлична Течност, Маслен Филтър, Въздушен Филтър /Този Модел Volvo Има Климатик но,-Няма Филтър за Купе/, -и там ми казаха за сега да не сменям Предни Напречни Маншони но, - трябва да Знам кога,-защото аз съм професионален шофьор и професионален монтьор, но нямам закрит гараж с хидравлика или канал да оглеждам подробно положенията всеки ден, а и ми трябва Човек, разбиращ от Volvo S 40, да ми каже Спецификите. Купих го без инструкцията!!!!
Благодаря ти!!!!До скоро!!!!
Spurs Wrote:Не знам да ли ще има някой да ти отговори на толкова "конкретните" въпроси... Big Grin
Първо - кажи от къде си?
Второ - кои са тези "сервизи" и "други сервизи"?
Трето - какви маншони искаш да сменяш?
И т.н....
Подреди малко нещата, ако искаш да получиш помощ! Wink
Поздрави!
Reply

#4
Интересно как са тогава задните надлъжни маншони :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Reply

#5
Quote:
pliva Wrote:Интересно как са тогава задните надлъжни маншони :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Супер са,-както и машината е супер, но, ми е писнало разни "разбирачи" "по сервизите" и не само а и на яве до ми говорят -
"Абе Карай!!!!" АЗ съм Плофесионалист и не искам от Сервизът на MotoPfohe София бул."Сливница"444 и от Автосервизът на бул."Амстердам" 8 /до Борсата на"Дружба"1/, да ми говорят: "-Абе,-Аре Карай!!!!" Защото аз не съм простак!!!! И за това се обръщам за съдействие не само тук, но и по конвенционален път !!!!
Reply

#6
Колега, аз специално не разбирам какво влагаш в понятието "напречни маншони".
Маншони на полуоските или на кормилната рейка имаш предвид ?
Тези монтьори, които са ги погледнали , не са ли споделили с теб мнение , защо са ти препоръчали да "караш"!
Може би имат малки пукнатини и все още могат да издържат известно време преди окончателно да се наложи тяхната смяна....
И не на последно място - защо не поискаш да влезеш под колата и да си я огледаш сам - едва ли ще ти откажат в тяхно присъствие ...
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#7
Имам впредвид маншоните на полуоските!!!!А И АЗ ги оглеждам САМ,-НЕ САМО ПРОФЕСИОНАЛЕН НАВИК МИ Е АМИ И АЗ НЕ СЪМ ПАДНАЛ ОТ MARS!!!!ИСКАМ ДА ЗНАМ,-КОГА ДА ГИ СМЕНЯ,-ОСВЕН ТОВА МИ ТРЯБВА ЧОВЕК,-КОЙТО ДА МИ КАЖЕ,-КАК ДА СИ ЗАВИЯ ОТПРЕД НА ДВАТА ПОДКАЛНИКА ПЛАСТМАСОВИТЕ/оплътнители/НЕ МОГАТ ДА МИ КАЖАТ,-И ОТПРЕД ПОД Бронята КАК ДА СЛОЖА ЕДНА РАПИДКА,-От КЪДЕ ДА ГИ ВЗЕМЯ,-ЗАЩОТО И АВТО ЕЛЕКТРО-ТЕХНИЦИТЕ НЕ МОЖАХА ДА МИ КАЖАТ!!!!Иначе ПОНЕЖЕ НЯМАМ КНИЖКАТА С ИНСТРУКЦИИТЕ НЕ ЗНАМ ЗА КАКВО СЛУЖАТ ДВАТА ОТВОРА НАД CD PLAYER/взех му CD PLAYER,-защото панелчето на радио-касетофончето го нямаше И НЕ ЗНАМ ЗА КАКВО СЛУЖИ"бутонът"вдясно срещу бутонът за вътрешно заключване и НЕ знам КАК ДА НАВИЯ ЗАДЕН СРЕДЕН ПРЕДПАЗЕН КОЛАН????И такива ДРЕБОЛИЙКИ!!!!Иначе МАШИНАТА Е ИДЕАЛНА:1997Г. 181 618km. 1.8 115к.с. бензин .........................................................................????
Reply

#8
Колега защо не ползваш сервиза на Мънипени тя последно май беше доволна.
Q също разбира от ходова част.
Reply

#9
:o Confusedhock: :? ..... WTF? :mrgreen:
Reply

#10
Колега, за съжаление колкото и да ни се иска да ти помогнем форумът не е универсално лекарство за всяка болка, а и няма как по този начин - т.е. дистанционно чрез него да поправим всичко за което ти питаш и искаш от нас. Самия форум ни поставя някои ограничения и те свършват до тук. Но и ти можеш да направиш нещо така че да можем в последствие и ние да ти помогнем, като за начало прочети правилата за писане във форума упоменати тук : <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=14543">viewtopic.php?f=13&t=14543</a><!-- l -->

Посочвам ти ги понеже вече два пъти беше коригиран от модератор за използването на главни букви което пък от своя страна се счита за викане. Последващо нарушение ще наложи да ти поставим и наказание.

От тук нанатък дали ще можем да ти помогнем зависи и от теб и как ти ще постъпиш.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)