The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търся водачи за прозорец за V70

#1
Преди месец и нещо имах неблагоразумието в една снежна сутрин да отворя до половината шофьорския джам. Усетих нетрадиционно прищракване, припукване и шум. Грешката беше, че го смъкнах още по-надолу ... стъклото направо си пропадна изцяло като на филм.
В Кобра закрепиха положението, като ме предупредиха, че скоро пак ще се получи същото (единия водач бил щета) и ми препоръчаха да търся водачи на BMW които били едно към едно и били доста по-евтини.
Все пак предпочитам да са шведски при това нови.
Някой ако има в наличност (купувам два), че в МП май били с поръчка...
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now

#2
bell Wrote:Преди месец и нещо имах неблагоразумието в една снежна сутрин да отворя до половината шофьорския джам. Усетих нетрадиционно прищракване, припукване и шум. Грешката беше, че го смъкнах още по-надолу ... стъклото направо си пропадна изцяло като на филм.
В Кобра закрепиха положението, като ме предупредиха, че скоро пак ще се получи същото (единия водач бил щета) и ми препоръчаха да търся водачи на BMW които били едно към едно и били доста по-евтини.
Все пак предпочитам да са шведски при това нови.
Някой ако има в наличност (купувам два), че в МП май били с поръчка...
Привет, Стефчо!

В МП ги има налични, ако става въпрос за онези квадратните, дори са на много нормална цена Smile
За всички коли от Р2 са еднакви, дори имаше тема как се сменят Wink

Поздрави!
BG VOLVO Member #00409

#3
Мерси за бързото инфо, Влади.
Тигъра и той ме насочи към МП на цена 10 тина лева което е ОК! Чух, че не на всякъде ги имало и едва ли не били с поръчка и за това не ми се занимаваше с разкарване до другия край на Сф...
Иначе темата за смяна на водачи (една наистина стойностна тема!) мисля да я изпробвам и аз, че от Кобрата сега не ми свири едната пищялка горе Smile
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now

#4
На платформа P80 кръглите се заменят с такива квадратни но подозирам ,че и при P2 са същите, следва да се провери. Приготвил съм си още 3 броя за другите стъкла, на шофьорското вече е сменено . Търси в АутоПлюс-цена 3-4 лв. Още тогава като ги взимах и ми казаха, че ги наричат "водачи за стъкла за BMW" . На снимката се вижда каталожния номер - Febi 23749 .
С първото стъкло ще се озориш , но с другите ще станеш спец, а после може да смениш и мойте Smile
Между другото , на теб ще ти трябват по 2 бройки на прозорец , докато при мен се сменя само една .
   
   
Това е снимка на P80 как кръглите се заменят с квадратни.

   


Attached Files Thumbnail(s)
           
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]

#5
Мерси Михов,
от една друга тема тук във форума се убеждавам, че водачите за P2 са сини и както се оказва били налични в МП срещу 11 лв.
При мен Кобраджиите ми казаха, че единия ми е бил син, другия бял .. явно вече е имало интервенция в миналото по този джам.

Честно казано хич не ми се ще да ровичкам в "непознати води" но ще видим 8-)
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)