The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем или не с оборотите?

#11
kotuoshu Wrote:
nihat1986 Wrote:Здравейте н всички!Пиша ви от Англия където,си карах сравнително запазеното волво s 60 2.4 д5 но,преди два дена като се прибирах от Лондон и ме остави на пътя,като ми светна една лампа и ми изписа system engine urgent нещо такова, и аз продължих да карам, след няма и 1 миля колата почна да губи мощност и изгасна успях да издърпам в авариината лента и по вече не запали..............

Може би глупаво предположение от моя страна, но колата има ли гориво повече от две деления ???
Ако не сипете 10л. и опитайте пак .

Подкрепям.
+1
Reply

#12
kotuoshu Wrote:
nihat1986 Wrote:Здравейте н всички!Пиша ви от Англия където,си карах сравнително запазеното волво s 60 2.4 д5 но,преди два дена като се прибирах от Лондон и ме остави на пътя,като ми светна една лампа и ми изписа system engine urgent нещо такова, и аз продължих да карам, след няма и 1 миля колата почна да губи мощност и изгасна успях да издърпам в авариината лента и по вече не запали..............

Може би глупаво предположение от моя страна, но колата има ли гориво повече от две деления ???
Ако не сипете 10л. и опитайте пак .[/quot

На връщане ми падна горижото на последното деление но изписваше че мога да карам 110 мили още пак и преди съм карал с малко гориво в резервоара!!
Reply

#13
Здравейте приятели,днеска KOTUOSHU ми спести много главоболия и пари с ценния си съвет,той беше прав заредих волвото с гориво суприм дизел 20л
и запали.Изгасих,пак запалих няма проблем колата ми е оправена пак на капака на горивото показва,как пада горивното налягане с намаляването на горивото не знаех. KOTUOSHU БЪДИ БЛАГОСЛОВЕН ПРИЯТЕЛЮ!!! СПАСИ МИ ЖИВОТА С РЕМОНТ КОИТО ПОЧВАШЕ ОТ 1500ЛВ.И НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ БЛАГОДАРЯ ЗА КОМЕНТАРИТЕ ГОЛЕМИ СТЕ !!!МНОГО СЪМ РАДОСТЕН БЛАГОДАРЕНИЕ НА ВАС,KOTUOSHU БЪДИ ЖИВ И ЗДРАВ ПРИЯТЕЛЮ !!!НЯМАМ ДУМИ С КОИТО ДА ОПИША РАДОСТА СИ!!!ВЕЧЕ ПОДКАРАХ 15МИЛИ РАБОТИ СИ НЯМА И СЛЕДА ОТ ПРОБЛЕМ БЛАГОДАРЯ ВИ ОЩЕ ВЕДНЪЖ БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!
Reply

#14
Както ти отговорих и на ЛС.
Радвам, се че съм бил полезен , но нямаше нужда от толкова много благодарности. Wink Wink Wink
В крайна сметка форума е създаден с цел да си помагаме.
http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...=8&t=39062
http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...=8&t=19876
1.Volvo 940, 1991, 2.0 turbo, B200FT, Estate
2.Volvo V70, 2002, 2.4 turbo, D5244T
3.Volvo S80, 2004, 2.4 turbo, D5244T
Reply

#15
Благодарности и от мен, понеже и аз май имам подобни косвени наблюдения, но как точно стигна до този извод, БИ ЛИ СПОДЕЛИЛ? Smile
Кое трябва да е причината? Веднъж ми свърши горивото - налях 4-5 литра и се прибрах до града /20 км при това и с баири по пътя/. Така по описанието, което даваш за гориво под 2 деления по показанието, и на мен чат пат ми е изгасвала, но после паля и без грам грижи, и резервата светва както си трябва - при спадане на горивото, и има още автономност на придвижване, както си показва и по борд-компютър!
Съветваха ме да чистя регулатор на високо налягане, но май и тази операция се отлага. Не ми е правило впечатление, проблемите ми да са свързани с количеството гориво в резервоара /често се случва да го пълня 50-60л, съответно и да е под 10 л вътре останало/, но така като се замисля, може и да има връзка.
Предварително благодарности за отделеното време за нас, по-незнаещите Smile
VW Golf II'84-ex AUDI 100 C4'93-ex
Volvo V40 MY96 1.8i 85kW-еx
VW PASSAT B5.5'02 1.9TDI PD-ex, C3'03 1.4HDI 50kW-ex
Volvo V70 II MY02 2.4 D5 120+kW+M56, 307face'06 1.6HDI 81kW-ex
Volvo V70 II MY05-face 2.4 D5 120kW+AW55-50SN - на части
Volvo V70 III MY09 2.4 D5 136+kW TF-80SC-ex, Rav4'06 2.2D4D 100kW-ех
Volvo XC60 MY09 2.4 D5 136+kW M66 SUMMUM PAN Angel
Volvo XC60 MY15 D4204T5 TG-81SC FWD
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)