The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща 24.06, 11:00 часа пред НИМ

#51
ей и аз идвам само че тез тениски и шапки от къде да си взема. нямам зер неможе да се познае какъв съм ако не съм с мойто 440 - то е белязано естествено в кой клуб е. ако някой може да ми донесе ще си платя. /ама не в кръчмата Big Grin
Volvo 440 GLT 1991
Volvo S40 2.0, 136 h.p. 1996
Mitsubishi Outlander 2007 2.0 DiD
Reply

#52
ей и аз идвам само че тез тениски и шапки от къде да си взема. нямам зер неможе да се познае какъв съм ако не съм с мойто 440 - то е белязано естествено в кой клуб е. ако някой може да ми донесе ще си платя. /ама не в кръчмата Big Grin
Volvo 440 GLT 1991
Volvo S40 2.0, 136 h.p. 1996
Mitsubishi Outlander 2007 2.0 DiD
Reply

#53
То се знае на кой се плаща Big Grin Big Grin

п.п. Поканите пристигнаха, сега се очаква и хората, за които са предназначени да дойдат. Яна Паришикова (за непросветените Volvo маркетинг и комуникации) каза, че ако не се наложи да пътува уикенда, ще дойдеSmile. Носете си вода.

п.п. ...или някаква друга течност за жажда
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#54
То се знае на кой се плаща Big Grin Big Grin

п.п. Поканите пристигнаха, сега се очаква и хората, за които са предназначени да дойдат. Яна Паришикова (за непросветените Volvo маркетинг и комуникации) каза, че ако не се наложи да пътува уикенда, ще дойдеSmile. Носете си вода.

п.п. ...или някаква друга течност за жажда
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#55
Mishell Wrote:То се знае на кой се плаща Big Grin Big Grin
е на кой де? аз незнам Big Grin
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#56
Mishell Wrote:То се знае на кой се плаща Big Grin Big Grin
е на кой де? аз незнам Big Grin
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#57
rokoko Wrote:Просто е непростимо ако не видя една от мечтите си - ХС60, пък било то концептуална, конвекционална... или к'вато ще да е!

Аз я видях вече ХС60 на изложението. Дизайнът на централната конзола и дигиталното табло е наистина впечатляващ. Иначе колата беше заключена, ама ако заради Волво клуба я поотключат и ни пуснат вътре ще е супер Smile
SAAB 9-3 2.0t 2002г.
Reply

#58
rokoko Wrote:Просто е непростимо ако не видя една от мечтите си - ХС60, пък било то концептуална, конвекционална... или к'вато ще да е!

Аз я видях вече ХС60 на изложението. Дизайнът на централната конзола и дигиталното табло е наистина впечатляващ. Иначе колата беше заключена, ама ако заради Волво клуба я поотключат и ни пуснат вътре ще е супер Smile
SAAB 9-3 2.0t 2002г.
Reply

#59
Mishell Wrote:Извиниха се изрично, че не могат да осигурят още покани, те са ограничен брой все пак, и има определени хора на които трябва да се изпратят. А и не могат да поканят целият свят, все пак на изложението има и други представители, пък и томболата и наградата...аз лично няма да се възползвам от тези две покани и чинно ще си платя входа. Едната покана е за Sasho_s40, другата за Ефри, поради всичко което направиха за отстъпките в сервизите и магазините за части и за клуба като цяло.
Мерси, но не съм имал за цел да си изпрося поканата.
А и не съм сигурен за идването на срещата.
Просто изказах мнение че биха могли да помислят по този въпрос вносителите дистрибутори на марките.
От няколко години не съм ходил на изложението и ще ми е приятно да отида - не заради томболата - щото никога не печеля[Sad]
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#60
Mishell Wrote:Извиниха се изрично, че не могат да осигурят още покани, те са ограничен брой все пак, и има определени хора на които трябва да се изпратят. А и не могат да поканят целият свят, все пак на изложението има и други представители, пък и томболата и наградата...аз лично няма да се възползвам от тези две покани и чинно ще си платя входа. Едната покана е за Sasho_s40, другата за Ефри, поради всичко което направиха за отстъпките в сервизите и магазините за части и за клуба като цяло.
Мерси, но не съм имал за цел да си изпрося поканата.
А и не съм сигурен за идването на срещата.
Просто изказах мнение че биха могли да помислят по този въпрос вносителите дистрибутори на марките.
От няколко години не съм ходил на изложението и ще ми е приятно да отида - не заради томболата - щото никога не печеля[Sad]
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)