The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща 24.06, 11:00 часа пред НИМ

#61
Аз пък не съм решила така да ги разпределя, защото ти си написал товаSmile. Знаех си че така ще си помислиш или ще прозвучи, но истината е, че така ми се струва най-правилно - заради всичко което даваш на нас и на клуба. И отстъпките, които договори и т.н. Същото се отнася и за Sasho_s40. Дано да можеш да дойдеш - ако не - има и други заслужилиSmile
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#62
Аз пък не съм решила така да ги разпределя, защото ти си написал товаSmile. Знаех си че така ще си помислиш или ще прозвучи, но истината е, че така ми се струва най-правилно - заради всичко което даваш на нас и на клуба. И отстъпките, които договори и т.н. Същото се отнася и за Sasho_s40. Дано да можеш да дойдеш - ако не - има и други заслужилиSmile
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#63
Ефри,Шефката е права-това е мой-малкото,което клуба може да направи за теб и Sasho_s40!!! Всички ще се радваме да дойдеш :wink:
Дано и чичо Жоро дойде..... :roll: :roll:
Reply

#64
Ефри,Шефката е права-това е мой-малкото,което клуба може да направи за теб и Sasho_s40!!! Всички ще се радваме да дойдеш :wink:
Дано и чичо Жоро дойде..... :roll: :roll:
Reply

#65
Mishell Wrote:Извиниха се изрично, че не могат да осигурят още покани, те са ограничен брой все пак, и има определени хора на които трябва да се изпратят. А и не могат да поканят целият свят, все пак на изложението има и други представители, пък и томболата и наградата...аз лично няма да се възползвам от тези две покани и чинно ще си платя входа. Едната покана е за Sasho_s40, другата за Ефри, поради всичко което направиха за отстъпките в сервизите и магазините за части и за клуба като цяло.

Съжалявам но този път ще пропусна срещата. Поради ред причини ми се налага да пътувам и този уикенд в провинцията. Още този следобяд ( петък ) отлепям към Монтана с жената и детето и ще се прибера в неделя следобед. Ако мога ще дойда поне на кръчма да се видим.

Покан/ата/ите я/ги разиграйте на томбола между хората на срещата или да влезнат в касата на клуба със стойност колкото билет.

Я най-добре ги изпийте солидарно после в кръчмата примерно 10бири ::beer:: ::beer:: ::beer::
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#66
Mishell Wrote:Извиниха се изрично, че не могат да осигурят още покани, те са ограничен брой все пак, и има определени хора на които трябва да се изпратят. А и не могат да поканят целият свят, все пак на изложението има и други представители, пък и томболата и наградата...аз лично няма да се възползвам от тези две покани и чинно ще си платя входа. Едната покана е за Sasho_s40, другата за Ефри, поради всичко което направиха за отстъпките в сервизите и магазините за части и за клуба като цяло.

Съжалявам но този път ще пропусна срещата. Поради ред причини ми се налага да пътувам и този уикенд в провинцията. Още този следобяд ( петък ) отлепям към Монтана с жената и детето и ще се прибера в неделя следобед. Ако мога ще дойда поне на кръчма да се видим.

Покан/ата/ите я/ги разиграйте на томбола между хората на срещата или да влезнат в касата на клуба със стойност колкото билет.

Я най-добре ги изпийте солидарно после в кръчмата примерно 10бири ::beer:: ::beer:: ::beer::
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#67
Съжалявам но този път ще пропусна срещата. Поради ред причини ми се налага да пътувам и този уикенд в провинцията. ....

Така са нещата и при мен - ще работя, поради което пропускам....
ИСКАМ СНИМКИ НА КЛУБАРИ ДО XC60!!!!!:-)))))))))
Aйде весела среща приятели и ГОРЕЩИ Пловдивски поздрави:-)))))
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#68
Съжалявам но този път ще пропусна срещата. Поради ред причини ми се налага да пътувам и този уикенд в провинцията. ....

Така са нещата и при мен - ще работя, поради което пропускам....
ИСКАМ СНИМКИ НА КЛУБАРИ ДО XC60!!!!!:-)))))))))
Aйде весела среща приятели и ГОРЕЩИ Пловдивски поздрави:-)))))
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#69
С или без покани - срещата остава ли си -
24.06.2007 г. - 11.00 пред НИМ?


После който не е ходил на Автоизложението ... ще ходи!
Аз имам пуснати вече 2 талона за Волво С30 ..., така и така ще го спечеля с единия талон, не се ръгайте - всичко е уредено! :lol:
Уредена ми е и след това замяната за ... ХС 70, - втора ръка, на стойността на С 30-та, така че ... не се косете!
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#70
С или без покани - срещата остава ли си -
24.06.2007 г. - 11.00 пред НИМ?


После който не е ходил на Автоизложението ... ще ходи!
Аз имам пуснати вече 2 талона за Волво С30 ..., така и така ще го спечеля с единия талон, не се ръгайте - всичко е уредено! :lol:
Уредена ми е и след това замяната за ... ХС 70, - втора ръка, на стойността на С 30-та, така че ... не се косете!
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)