The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джанти и гуми

#11
Здраве, щастие и късмет на всички колеги и техните автомобили през 2016-та година! Big Grin

Тази сутрин, след като запалих и излязох от празничната пряспа, образувала се около колата, първата ми задача беше да се запътя към най-близката гумаджийница. До преди няколко дни си мислех, че може би този сезон ще мина метър с летните гуми, но сметките ми излязоха криви... Big Grin

Обух "любимата" с Toyo Snowprox S943 185/65/15. Впечатленията ми са повече от отлични. До момента зимно време тази кола съм я карал само с всесезонни гуми (и летни до тази сутрин). Трябва най-отговорно да заявя, че в сняг разликата е "Балкан", даже два "Балкан"-а! Big Grin
Reply

#12
Добре е да се спазват стандартните размери. Аз сложих зимни 195/65/15 и веднага започна да пристъргва отпред по корпуса или калника, не мога да определя точно. Най-вече при завой и неравност, или при минаване върху легнал полицай с малко по-висока скорост.
Reply

#13
Докато бях със 195/65/15 и при мен от време на време се случваше при пълен ляв или десен. Няколко пъти на канал и на подемник съм гледал къде точно търка, но така и не открих точното място. Не съм имал проблеми вследствие на търкането.
Reply

#14
закача в подкалника отвътре, като навиеш ляв примерно и дясната гума леко стърже в подкалника, но това се случва само когато окачването е натоварено по по-специфичен начин, на подемник няма да закачи никъде Smile или ако я въртиш в покой пак няма да стане
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)