The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05.08 КАМЧИЯ река,море,гора,бира и ВОЛВА

Аре, варненци, какво чакате? :roll:
Почвайте да катерите снимки от мини-националната среща.
Хамлет от кога е направил папка, охоо...
Че да изплакнем очички и да ни лъхне малко морски бриз. Tongue
Reply

Аре, варненци, какво чакате? :roll:
Почвайте да катерите снимки от мини-националната среща.
Хамлет от кога е направил папка, охоо...
Че да изплакнем очички и да ни лъхне малко морски бриз. Tongue
Reply

Ха само да спомена че въпросния баварец ( без да давам определения на управляващото го същество ) след като сътвори няколко простотии по колоната на гордите шведи и бе подгонен зверски от няколко представители на клуба + т.н. гостенин с аудито се видя в чудо и реши да избяга посока аспарухово с ряска маневра ама мен ме караха в същата посока и о чудо пак бе подгонен и то не само от Ицо а и от Кире.

Ей тоя ммай напълни гащите като видя че тръгваме след него и реши че ще го гоним до дупка ( а мен просто трябваше да ме откарат в посоката ). Направо му изхвръкнаха буталата от зор да избяга а ние спряхме да се посмеем на празнотата в черепа му...
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

Ха само да спомена че въпросния баварец ( без да давам определения на управляващото го същество ) след като сътвори няколко простотии по колоната на гордите шведи и бе подгонен зверски от няколко представители на клуба + т.н. гостенин с аудито се видя в чудо и реши да избяга посока аспарухово с ряска маневра ама мен ме караха в същата посока и о чудо пак бе подгонен и то не само от Ицо а и от Кире.

Ей тоя ммай напълни гащите като видя че тръгваме след него и реши че ще го гоним до дупка ( а мен просто трябваше да ме откарат в посоката ). Направо му изхвръкнаха буталата от зор да избяга а ние спряхме да се посмеем на празнотата в черепа му...
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

започвам да съжелявам(бях ПО-НАПРЕД) че не си отърках ТРОЙКАТА в нечии врати...........то това май и беше последната среща ....абе знае ли човек ???
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

започвам да съжелявам(бях ПО-НАПРЕД) че не си отърках ТРОЙКАТА в нечии врати...........то това май и беше последната среща ....абе знае ли човек ???
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

Няма такива моменти, незабравими и неповторими и все по-неповторими ставаме. Хора, да ми бе казал преди, че има някъде такъв клуб и такива яки приятели - е, нямаше да повярвам!
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

Няма такива моменти, незабравими и неповторими и все по-неповторими ставаме. Хора, да ми бе казал преди, че има някъде такъв клуб и такива яки приятели - е, нямаше да повярвам!
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

И аз качих малко снимки (около 70 на брой).
За чест и слава на падналите геройски върху масите с цаца и бира в битката край Камчия. Confusedalute: Big Grin

пп:
Извинявам се за датата върху снимките ->
зададен е първо месеца, а после Славния Ден.
Това се случи в Лето Господне 2 'иляди и седмо. Амин!
Reply

И аз качих малко снимки (около 70 на брой).
За чест и слава на падналите геройски върху масите с цаца и бира в битката край Камчия. Confusedalute: Big Grin

пп:
Извинявам се за датата върху снимките ->
зададен е първо месеца, а после Славния Ден.
Това се случи в Лето Господне 2 'иляди и седмо. Амин!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)