The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
селски "кънтри" туризъм

#11
по принцип и аз съм навит, но последно време не мога да вдигна глава, та незнам дали ще стане и кога всъщност
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#12
по принцип и аз съм навит, но последно време не мога да вдигна глава, та незнам дали ще стане и кога всъщност
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#13
... на кой му става, на кой не му става, сезона се откри.
Туристическата кънтри обиколка започва от 11.08 до 19.08.07г.
За куражлиите!
Фитнес двор на открито.
Няколко уреда за тренировки на- бицепси, трицепс и т.н.
С Вас ще присъстват десет кубика дървени глави, плюс пет мързеливи лежащи, който чакат да ги събудите, да им извиете дръжките, да ги напойте с пот и да им захабите ръбатите глави от тия дървени чворове Big Grin
За крехкия пол!
Да нахранят тез юнаги, да им забършат - потта, да им пристанат с кофа ледена вода или бира! Да им гледат сейра, па когато се уморат, да им поднесат печеното Confusedhock:
За останалите!
Каквото се случи в туристическата обиколка, ще покажем с фото сесия.
Обещавам че няма да има голи работи снимано както и кръв Confusedhock:
За децата!
Развлечението им ще е по животните в двора - стига да не ги стискат силно по гушите, да не ги ритат, да не се завират в дупките на животните, да не мрънкат цял ден и да се опитват да заглушат рева на "ръбатите глави".
За тези който ще останат с преспиване!
Кеф им палатки да си носят, кеф им спален комплект за леглата в стаята и плевнята (оправих покрива и вече не се вижда млечния път, звездите и луната, и някой и друг летящ обект!).
Ако сте повече ще прибегнем до вилите на комшииките - те ще ви дадат по някое легло - надявам се! .... без друго
Big Grin :wink:
Музикалния съпровод!
Ако Ви налегне носталгията, ако искате да си починете от звуците на градовете, за Вас ще пеят хора на "Бодрите врабчета", пригласяни от селската безжична комуникация "Окане".
Но, все пак ако си държите на съвременните звуци - НОСЕТЕ СИ оркесталните дискове и съответната техника. Щото на кълвача му се развали клюна и не може да чете плочи!
А да ви чуят през девет села та в десето, ще ви трябва някоя и друга ТУБА с нейните и пискливи деца "пищялки".

Малеее, онесох се. Пак ще ме хокате за дългото писане.
Ей Ви на и два плаката на дестинацията, къде ще ходи нацията!

п.п. имената на негърчетата.
ТоПорчо!
СеКирчо!
БраДваров!
шведа Щил - Щирлиц!
и руснака Дружавов - много кърка, а и трудно се пали по работа, дорде се запали и вече си се уморил от работа
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#14
... на кой му става, на кой не му става, сезона се откри.
Туристическата кънтри обиколка започва от 11.08 до 19.08.07г.
За куражлиите!
Фитнес двор на открито.
Няколко уреда за тренировки на- бицепси, трицепс и т.н.
С Вас ще присъстват десет кубика дървени глави, плюс пет мързеливи лежащи, който чакат да ги събудите, да им извиете дръжките, да ги напойте с пот и да им захабите ръбатите глави от тия дървени чворове Big Grin
За крехкия пол!
Да нахранят тез юнаги, да им забършат - потта, да им пристанат с кофа ледена вода или бира! Да им гледат сейра, па когато се уморат, да им поднесат печеното Confusedhock:
За останалите!
Каквото се случи в туристическата обиколка, ще покажем с фото сесия.
Обещавам че няма да има голи работи снимано както и кръв Confusedhock:
За децата!
Развлечението им ще е по животните в двора - стига да не ги стискат силно по гушите, да не ги ритат, да не се завират в дупките на животните, да не мрънкат цял ден и да се опитват да заглушат рева на "ръбатите глави".
За тези който ще останат с преспиване!
Кеф им палатки да си носят, кеф им спален комплект за леглата в стаята и плевнята (оправих покрива и вече не се вижда млечния път, звездите и луната, и някой и друг летящ обект!).
Ако сте повече ще прибегнем до вилите на комшииките - те ще ви дадат по някое легло - надявам се! .... без друго
Big Grin :wink:
Музикалния съпровод!
Ако Ви налегне носталгията, ако искате да си починете от звуците на градовете, за Вас ще пеят хора на "Бодрите врабчета", пригласяни от селската безжична комуникация "Окане".
Но, все пак ако си държите на съвременните звуци - НОСЕТЕ СИ оркесталните дискове и съответната техника. Щото на кълвача му се развали клюна и не може да чете плочи!
А да ви чуят през девет села та в десето, ще ви трябва някоя и друга ТУБА с нейните и пискливи деца "пищялки".

Малеее, онесох се. Пак ще ме хокате за дългото писане.
Ей Ви на и два плаката на дестинацията, къде ще ходи нацията!

п.п. имената на негърчетата.
ТоПорчо!
СеКирчо!
БраДваров!
шведа Щил - Щирлиц!
и руснака Дружавов - много кърка, а и трудно се пали по работа, дорде се запали и вече си се уморил от работа


Attached Files Thumbnail(s)
       
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#15
Като чета твоите мнения и тези на Кире всеки път едва се удържам да не падна от стола :o
Reply

#16
Като чета твоите мнения и тези на Кире всеки път едва се удържам да не падна от стола :o
Reply

#17
Забравих да кажа че може да си носите и безвредни боеприпаси!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#18
Забравих да кажа че може да си носите и безвредни боеприпаси!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#19
aaaa тва беше много добре написано, умрех от смех, аз може и да доида ама да слушам музика и да гледам сейра на другите Big Grin тъй да се каже ще съм подкрепление, ама духовно
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#20
aaaa тва беше много добре написано, умрех от смех, аз може и да доида ама да слушам музика и да гледам сейра на другите Big Grin тъй да се каже ще съм подкрепление, ама духовно
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)