The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална среща ВКБ 01-03.07.2016г. Арбанаси

#11
Кой каза, че националната е само за клубни членове, напротив, всеки е добре дошъл, никога не е било само за членове или не членове.
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#12
Цветомир Боянов (Цури) за нас двойна стая за 1ви и 2ри за менюто ще се уточним допълнително.
Reply

#13
Kangalov Wrote:
bg_tiger1978 Wrote:Да това е напълно сериозно, мястото е капарирано. Решението е на УС. А колкото до общото събрание, информацията е сведена до знанието на клубните членове още преди близо два месеца ето тук <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=39909">viewtopic.php?f=45&t=39909</a><!-- l -->
За нас двойна стая с дете. За менюто ще решаваме на място.

Много интересно,а ако дойдат повече коли(примерно както миналата година)....Къде ще паркират?
А ако се запишат повече от 35 клубни членове и дойдат със семействата си,какво правим с другите?...
Хубаво решено и мястото е хубаво,но лично аз ще се запиша последен,ако останат места.Ако ли не,ще пием Стойова у нас.

ПП...Нищо лично и поздрави,но направихте прецедент,без обсъждане и без осигуряване на достатъчен брой места.

Тук ще опонирам опасенията на Кангалисян, тъй като и на други Национални срещи е имало недостиг и на места за настаняане и паркоместа , но това не е било причина нито за притеснение или пък за проблеми. На Ягодите беше така. Никога не е възможно да се намери достатъчно голям хотелски комплекс, с много паркоместа, свободен за въпросните дни и чакащ само и единствено нас! Затова винаги се е налагало да се правят разумни компромиси , защото никога няма угодия на всички мераци и тщения - я на някой ще му е тясно, на друг ще му е скъпо, трети няма да има рози на масата си и още какво ли не...
За тази цел - направена е отстъпка в цените , като за организирано масово мероприятие и нека записванията продължат. В рамките на Националната среща ще се проведе и регулярното Общо отчетно-изборно събрание на ВКБ. На него Чавдаре, ще присъстват членовете на клуба, но Националната среща е за всички , които имат желание да се съберат и видят в рамките на тези два дни. Никога НС не са ограничавали никого, така че аз лично се надявам да те видя там. Заедно с Кангалов на една маса !☺
Сега да се запиша и аз - стая за 1 и 2 юли за трима възрастни, менюто и ние ще уточняваме на място.
Поздрави на всички!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#14
Значи аз от много време не съм член ,някои от форумите не мога да ги чета и предположих ,че нещата са се променили . Щом всичко е нормално моля за извинение за създаденото неудобство . На националната ще дойда и бих седнал с всеки на маса .
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#15
mevdo Wrote:
Kangalov Wrote:
bg_tiger1978 Wrote:Да това е напълно сериозно, мястото е капарирано. Решението е на УС. А колкото до общото събрание, информацията е сведена до знанието на клубните членове още преди близо два месеца ето тук <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=39909">viewtopic.php?f=45&t=39909</a><!-- l -->
За нас двойна стая с дете. За менюто ще решаваме на място.

Много интересно,а ако дойдат повече коли(примерно както миналата година)....Къде ще паркират?
А ако се запишат повече от 35 клубни членове и дойдат със семействата си,какво правим с другите?...
Хубаво решено и мястото е хубаво,но лично аз ще се запиша последен,ако останат места.Ако ли не,ще пием Стойова у нас.

ПП...Нищо лично и поздрави,но направихте прецедент,без обсъждане и без осигуряване на достатъчен брой места.

Тук ще опонирам опасенията на Кангалисян, тъй като и на други Национални срещи е имало недостиг и на места за настаняане и паркоместа , но това не е било причина нито за притеснение или пък за проблеми. На Ягодите беше така. Никога не е възможно да се намери достатъчно голям хотелски комплекс, с много паркоместа, свободен за въпросните дни и чакащ само и единствено нас! Затова винаги се е налагало да се правят разумни компромиси , защото никога няма угодия на всички мераци и тщения - я на някой ще му е тясно, на друг ще му е скъпо, трети няма да има рози на масата си и още какво ли не...
За тази цел - направена е отстъпка в цените , като за организирано масово мероприятие и нека записванията продължат. В рамките на Националната среща ще се проведе и регулярното Общо отчетно-изборно събрание на ВКБ. На него Чавдаре, ще присъстват членовете на клуба, но Националната среща е за всички , които имат желание да се съберат и видят в рамките на тези два дни. Никога НС не са ограничавали никого, така че аз лично се надявам да те видя там. Заедно с Кангалов на една маса !☺
Сега да се запиша и аз - стая за 1 и 2 юли за трима възрастни, менюто и ние ще уточняваме на място.
Поздрави на всички!
Бих добавил,че в непосредствена близост има доста места за нощувка и стига желаещите да се регистрират по-рано тук,не би имало проблем!
Reply

#16
За мен единична стая за две нощувки.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#17
Записвам се и аз - една стая за двама възрастни с две деца - едното е бебе. Две нощувки.
Яденето ще го мислим по нататък.


__________
Закачам темата и я правя видима от всички раздели в форума.
Reply

#18
Здравейте колеги много се радвам че Националната среща ще е в Арбанаси но имам въпрос и той е нужно ли е да определям обяд или вечеря в хотела по време на срещата при положение че живея във Велико Търново
Reply

#19
Здравейте и за мен една стая за двама за 02.07. 2016г.Менюто ще го решим на место.
Reply

#20
muri72 Wrote:Здравейте колеги много се радвам че Националната среща ще е в Арбанаси но имам въпрос и той е нужно ли е да определям обяд или вечеря в хотела по време на срещата при положение че живея във Велико Търново
Не,колега!Ако си гладен-ядеш,ако ли не - не! Smile Няма задължителни клаузи!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)