The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща в София - 29.07.2007г.

Колежки и колеги ,за пореден ,но със сигурност не за последен път моето мнение Е ,че нашия клуб е страхотен благодарение на хората членуващи в него! Благодаря за прекрасната среща ,която нямаше да е това без вас ,затова бъдете такива каквито СТЕ!

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

kire написа:
Сега чак видях каква полемика се е развила окола мойто непремислено изявление за броя на присъстващите от наша страна
За в Бъдеще време,се надявам това,което всички предполагахте-да стане факт , а за сега третия член на нашата група го видяхте-Яна ,мойта дъщеря...../за всички заинтигувани-имам пушка,и я използвам /....
Та-срещата ни мина прекрасно/както винаги/....,колоната която заформихме се придвижи много добре-благодарности на Ростислав,който отцепи насрещното движение по къстовищата
Благодаря на всички


А по всички по-горе изредени въпроси сам абсолютно съгласна,...
така,че внимавайте с пушката .... :lol: :lol: :lol:

:flak: :enforcer: Confusednipe:
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.
Reply

Колежки и колеги ,за пореден ,но със сигурност не за последен път моето мнение Е ,че нашия клуб е страхотен благодарение на хората членуващи в него! Благодаря за прекрасната среща ,която нямаше да е това без вас ,затова бъдете такива каквито СТЕ!

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

kire написа:
Сега чак видях каква полемика се е развила окола мойто непремислено изявление за броя на присъстващите от наша страна
За в Бъдеще време,се надявам това,което всички предполагахте-да стане факт , а за сега третия член на нашата група го видяхте-Яна ,мойта дъщеря...../за всички заинтигувани-имам пушка,и я използвам /....
Та-срещата ни мина прекрасно/както винаги/....,колоната която заформихме се придвижи много добре-благодарности на Ростислав,който отцепи насрещното движение по къстовищата
Благодаря на всички


А по всички по-горе изредени въпроси сам абсолютно съгласна,...
така,че внимавайте с пушката .... :lol: :lol: :lol:

:flak: :enforcer: Confusednipe:
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.
Reply

Въпреки че пак закасняхме, си изкарахме супер, можахме да тестваме и да ни тестват Smile, запознахме се с нови и готини хора, с две думи "Беше супер". Следващия път може да дойда и с двете волва, айде безаварийно че имам да качвам снимки...
VOLVO S60 2001г. D5
VOLVO XC90 D5 ТЪРСИ СЕ!

[Image: a1_a1_28_11_1994_2_1a.gif]
Reply

Въпреки че пак закасняхме, си изкарахме супер, можахме да тестваме и да ни тестват Smile, запознахме се с нови и готини хора, с две думи "Беше супер". Следващия път може да дойда и с двете волва, айде безаварийно че имам да качвам снимки...
VOLVO S60 2001г. D5
VOLVO XC90 D5 ТЪРСИ СЕ!

[Image: a1_a1_28_11_1994_2_1a.gif]
Reply

dignatov, я вземи да си смениш аватара - сложи оная готината S60-ka, та да се сещаме за к'во става въпрос! Сложи и малко снимки в гаража, та да й се порадват и тия, които не са идвали на срещата и не са я видяли! :wink:
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

dignatov, я вземи да си смениш аватара - сложи оная готината S60-ka, та да се сещаме за к'во става въпрос! Сложи и малко снимки в гаража, та да й се порадват и тия, които не са идвали на срещата и не са я видяли! :wink:


Attached Files Thumbnail(s)
   
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

gadnia_metal Wrote:
kire Wrote:..../за всички заинтигувани-имам пушка,и я използвам Confusednipe: /.... Big Grin Big Grin Big Grin

хехехехе, намерил си с какво да плашиш. И аз имам и пищов и въздушна пушка и прашка :wink: Tongue

относно полемиката, беше забавно Big Grin Big Grin

а за срещата нищо ново не може да се каже, освен че беше необикновено, чудесно, весело и приятно. Нашата пловдивска група е доволна. Само не разбрах V 40 fen къде се скри. Май нощния живот на София не му се е отразил добре :wink:
Отсъстващите има за какво да съжаляват

Дойдох до Рим и не видях папата...Не е проблем нощният живот, , когато се чух с Willie и тръгвам към Драгалевци и....пернишки бек с бус, запушил колата ми насред Лозенец...малеее не питайте как ми се отрази това.......
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

gadnia_metal Wrote:
kire Wrote:..../за всички заинтигувани-имам пушка,и я използвам Confusednipe: /.... Big Grin Big Grin Big Grin

хехехехе, намерил си с какво да плашиш. И аз имам и пищов и въздушна пушка и прашка :wink: Tongue

относно полемиката, беше забавно Big Grin Big Grin

а за срещата нищо ново не може да се каже, освен че беше необикновено, чудесно, весело и приятно. Нашата пловдивска група е доволна. Само не разбрах V 40 fen къде се скри. Май нощния живот на София не му се е отразил добре :wink:
Отсъстващите има за какво да съжаляват

Дойдох до Рим и не видях папата...Не е проблем нощният живот, , когато се чух с Willie и тръгвам към Драгалевци и....пернишки бек с бус, запушил колата ми насред Лозенец...малеее не питайте как ми се отрази това.......
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

Пропусна много яко мероприятие..... :wink:
Reply

Пропусна много яко мероприятие..... :wink:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)