The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща в София - 29.07.2007г.

#11
Хайде и аз,че имам 2-3 неизвинени отсъствия!!!
Reply

#12
Хайде и аз,че имам 2-3 неизвинени отсъствия!!!
Reply

#13
Извинени, неизвинени.. и моите отсъствия са толкова горе-долу.. ако не излезе нещо непредвидено и аз ще присъствам на тази.
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#14
Извинени, неизвинени.. и моите отсъствия са толкова горе-долу.. ако не излезе нещо непредвидено и аз ще присъствам на тази.
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#15
:partyman: и за да не е съвсем минимална бройката, ще се постарая и аз да дойда, ако не ми мине някоя котка път Big Grin
Reply

#16
:partyman: и за да не е съвсем минимална бройката, ще се постарая и аз да дойда, ако не ми мине някоя котка път Big Grin
Reply

#17
Новичък съм в клуба и ще се радвам да присъствам на срещата, ще чакам да се доизясни точно в колко ще е и каде щото съм от Банско и да си направя сметка кога да съм там...
Reply

#18
Новичък съм в клуба и ще се радвам да присъствам на срещата, ще чакам да се доизясни точно в колко ще е и каде щото съм от Банско и да си направя сметка кога да съм там...
Reply

#19
Ми то и аз отсъствах доста, но ако всичко е ОК - се надявам неделя да съм на линия.
Reply

#20
Ми то и аз отсъствах доста, но ако всичко е ОК - се надявам неделя да съм на линия.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)