The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща в София - 29.07.2007г.

#21
V 40 fen Wrote:[... и аз специално на 29 съм при вас.С Димса сме замислили нещо, което ще Ви оповестим "като му дойде времето" :-)))

щом ще има изненади ще дойда и аз Big Grin Big Grin
мене жега ме не плаши, имам си климатик и хладилна чанта, и одеалце за пикник, и биричка... :wink: Tongue Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#22
V 40 fen Wrote:[... и аз специално на 29 съм при вас.С Димса сме замислили нещо, което ще Ви оповестим "като му дойде времето" :-)))

щом ще има изненади ще дойда и аз Big Grin Big Grin
мене жега ме не плаши, имам си климатик и хладилна чанта, и одеалце за пикник, и биричка... :wink: Tongue Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#23
gadnia_metal Wrote:
V 40 fen Wrote:[... и аз специално на 29 съм при вас.С Димса сме замислили нещо, което ще Ви оповестим "като му дойде времето" :-)))

щом ще има изненади ще дойда и аз Big Grin Big Grin
мене жега ме не плаши, имам си климатик и хладилна чанта, и одеалце за пикник, и биричка... :wink: Tongue Big Grin

.... а с нещо няма ли да ни зарадваш? :wink: :roll:

......че и ний няма да откажем по една студено-потна бира! :partyman:
Reply

#24
gadnia_metal Wrote:
V 40 fen Wrote:[... и аз специално на 29 съм при вас.С Димса сме замислили нещо, което ще Ви оповестим "като му дойде времето" :-)))

щом ще има изненади ще дойда и аз Big Grin Big Grin
мене жега ме не плаши, имам си климатик и хладилна чанта, и одеалце за пикник, и биричка... :wink: Tongue Big Grin

.... а с нещо няма ли да ни зарадваш? :wink: :roll:

......че и ний няма да откажем по една студено-потна бира! :partyman:
Reply

#25
Ооооооо, щом ще има изненади и аз съм там. :roll:
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!
Reply

#26
Ооооооо, щом ще има изненади и аз съм там. :roll:
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!
Reply

#27
Бе....да не би някой да има повод да черпи,та изненадки ще има... Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#28
Бе....да не би някой да има повод да черпи,та изненадки ще има... Big Grin Big Grin Big Grin
Reply

#29
Willie Wrote:
s7ifl3r Wrote:Новичък съм в клуба и ще се радвам да присъствам на срещата, ще чакам да се доизясни точно в колко ще е и каде щото съм от Банско и да си направя сметка кога да съм там...
Ами като ще пътуваш от Банско, защо не се разбереш с Благоевградската група (и по-конкретно с rokoko) да направите колонка? Ако има и други желаещи от региона да заповаядат :lol: Big Grin
Не виждам предложения колегииии :roll: С тая апатия ще се пържим на плаца пред НИМ и ще седнем където намерим места...(ако намерим де) :|
Big Smile Wrote::partyman: и за да не е съвсем минимална бройката, ще се постарая и аз да дойда, ако не ми мине някоя котка път Big Grin
Поли, собственоръчно ще откъсна опашката на всяка котка, която би дръзнала да ти мине път. Ако те доближи котка, предуптреди я :twisted:
Я ми прати на ЛС телефона и името на колегата да се разбереме с него...
Reply

#30
Willie Wrote:
s7ifl3r Wrote:Новичък съм в клуба и ще се радвам да присъствам на срещата, ще чакам да се доизясни точно в колко ще е и каде щото съм от Банско и да си направя сметка кога да съм там...
Ами като ще пътуваш от Банско, защо не се разбереш с Благоевградската група (и по-конкретно с rokoko) да направите колонка? Ако има и други желаещи от региона да заповаядат :lol: Big Grin
Не виждам предложения колегииии :roll: С тая апатия ще се пържим на плаца пред НИМ и ще седнем където намерим места...(ако намерим де) :|
Big Smile Wrote::partyman: и за да не е съвсем минимална бройката, ще се постарая и аз да дойда, ако не ми мине някоя котка път Big Grin
Поли, собственоръчно ще откъсна опашката на всяка котка, която би дръзнала да ти мине път. Ако те доближи котка, предуптреди я :twisted:
Я ми прати на ЛС телефона и името на колегата да се разбереме с него...


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)