The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Брус Дикинсон май ми развали единия говорител

#1
Здравейте,

По принцип рядко слушам музика много високо, но и това се случва. Та, вися си вчера в задръстване и слушам някои златни парчета на Iron Maiden, може би малко по-високо от необходимото и в последствие забелязах, че на предна дясна врата долната колона при по-сериозен бас малко криви, като вибрация на тънка пластмаса. Засега не е постоянно и не е силно-дранзещо, но това май си е знак, че ѝ взех здравето. Знаете ли каква е оригиналната колона като показатели и доколко е трудна смяната от авто-идиот като мен? :geek:
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply

#2
YoYo Wrote:Здравейте,

По принцип рядко слушам музика много високо, но и това се случва. Та, вися си вчера в задръстване и слушам някои златни парчета на Iron Maiden, може би малко по-високо от необходимото и в последствие забелязах, че на предна дясна врата долната колона при по-сериозен бас малко криви, като вибрация на тънка пластмаса. Засега не е постоянно и не е силно-дранзещо, но това май си е знак, че ѝ взех здравето. Знаете ли каква е оригиналната колона като показатели и доколко е трудна смяната от авто-идиот като мен? :geek:
Пробва ли с друг диск или на радио дали го прави?Да не би да е от ,,качествен" запис?Ако е от колонката и трябва да я сменяваш,най-добре първо я свали и виж какво пише на нея/ако има нещо освен VOLVO де/ и после търси,защото са различни!
Reply

#3
Той какво ли не счупи напоследък. Tongue
И Ed Force One даде фира преди месец, ти за един високоговорител си мислиш, че ще му се опъне. :mrgreen:
Може и някоя пластмаса да дрънчи. Ако искаш на срещата в неделя ще го чуем и ще преценим какво би могло да е.
Reply

#4
Той за Ed Force One си плаща, а за високоговорителя ми - не Wink Big Grin
Записът е качествен - FLAC през AUX, доколкото може да е, разбира се.
Май шумът се оказа, че идва от едно забравено шише минерална вода в джоба на вратата. Днес пак ще видя, дано да е била фалшива тревога.
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)