The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ще се събираме ли в Пловдив?

#11
rokoko Wrote:
Емили Wrote:
MichaelLeRoi Wrote:Айде, че метъла трябва да почерпи, разбираш ли...
Какъв е все пак повода?
Ако е сериозен да идваме ... :roll:
Емили, виж какъв е повода:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=2945&start=0">http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewt ... 45&start=0</a><!-- m -->
Признавам... по-сериозен от ТОЗИ повод няма :wink:
Ще гледам да не пропусна всички следващи сбирки :partyman:
Не се осмеляваме не понеже е трудно,а е трудно,понеже не се осмеляваме!
                                                                                   
VOLVO S40 2,0 D 2005
Клубна карта N 00051
Reply

#12
rokoko Wrote:
Емили Wrote:
MichaelLeRoi Wrote:Айде, че метъла трябва да почерпи, разбираш ли...
Какъв е все пак повода?
Ако е сериозен да идваме ... :roll:
Емили, виж какъв е повода:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=2945&start=0">http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewt ... 45&start=0</a><!-- m -->
Признавам... по-сериозен от ТОЗИ повод няма :wink:
Ще гледам да не пропусна всички следващи сбирки :partyman:
Не се осмеляваме не понеже е трудно,а е трудно,понеже не се осмеляваме!
                                                                                   
VOLVO S40 2,0 D 2005
Клубна карта N 00051
Reply

#13
Аз имам голямо желание да го организирам на Калояново, но за съжаление напоследък ми се събира доста пътуване и нямам много време. В хотела на Сарай може да ползваме отстъпки за групи, а и пистата може да се уреди, трябва да отиде само някой пловдивчанин и да се разбере със собствениците. Съжалявам, но до края на септември няма да мога Tongue
V 40 1.9tdi 95k.c. 2000г. D4192T2>>>> S60 D5 163k.c. 2002г.D5244T
Reply

#14
Аз имам голямо желание да го организирам на Калояново, но за съжаление напоследък ми се събира доста пътуване и нямам много време. В хотела на Сарай може да ползваме отстъпки за групи, а и пистата може да се уреди, трябва да отиде само някой пловдивчанин и да се разбере със собствениците. Съжалявам, но до края на септември няма да мога Tongue
V 40 1.9tdi 95k.c. 2000г. D4192T2>>>> S60 D5 163k.c. 2002г.D5244T
Reply

#15
Абе майни, какво му се чудите толкова още - насрочвате някаква дата и ако е удачна хората ще идват ако не е ще я смените. В софия сме последнаята неделя от месеца , а във варна е първата неделя. Заплюйте си накоя събота или неделя ама ако може да е различна т.е. 2 или 3 та да идват евентуално и от други места ( аман от метъла гаден само виси по софийските срещи и добре че на изекс жена ми е трудна и на последък го няма а иначе и той е редовен абонат на срещите ни ) :twisted: ) . На срещата във варна както ще видите от снимките имаше и много неварнрнци и стана готин купон бих казал преккрасен дори :roll: . Да не изброявам приходящите ама имаше моменти дето домакините бяха малцинство ( е не съм броил точно ). Така че давайте с някавъв ден от месеца и даже да се съберете 2-3ма пак ще му ударите по биричка и ще си кажете някой лаф на живо. Пловдив не е варна или бургас и е по-централно място в България така че можете да разчите винаги на приходящи волвари от близките околности.
Айде стига съм ви давал акъл е и без това мандата ми изтече....
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#16
Абе майни, какво му се чудите толкова още - насрочвате някаква дата и ако е удачна хората ще идват ако не е ще я смените. В софия сме последнаята неделя от месеца , а във варна е първата неделя. Заплюйте си накоя събота или неделя ама ако може да е различна т.е. 2 или 3 та да идват евентуално и от други места ( аман от метъла гаден само виси по софийските срещи и добре че на изекс жена ми е трудна и на последък го няма а иначе и той е редовен абонат на срещите ни ) :twisted: ) . На срещата във варна както ще видите от снимките имаше и много неварнрнци и стана готин купон бих казал преккрасен дори :roll: . Да не изброявам приходящите ама имаше моменти дето домакините бяха малцинство ( е не съм броил точно ). Така че давайте с някавъв ден от месеца и даже да се съберете 2-3ма пак ще му ударите по биричка и ще си кажете някой лаф на живо. Пловдив не е варна или бургас и е по-централно място в България така че можете да разчите винаги на приходящи волвари от близките околности.
Айде стига съм ви давал акъл е и без това мандата ми изтече....
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#17
брех, я па тоя как се е разприказвал, че и акъл дава.
за да ви е гадно не само че няма да си насрочим пловдивска / щото трябва да черпя / ми и на софийските вече няма да идвам :evil: :evil:
аааааааааа ма хааааааа, казах си стига, аман от навлеци,
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#18
брех, я па тоя как се е разприказвал, че и акъл дава.
за да ви е гадно не само че няма да си насрочим пловдивска / щото трябва да черпя / ми и на софийските вече няма да идвам :evil: :evil:
аааааааааа ма хааааааа, казах си стига, аман от навлеци,
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#19
Пловдив не е варна или бургас

приятелю, само искам да отбележа ,че Варна е вече ВТОРИЯ по големина град в БЪЛГАРИЯ ! И в него живеят повече Варненци отколкото софиянци в София
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#20
Пловдив не е варна или бургас

приятелю, само искам да отбележа ,че Варна е вече ВТОРИЯ по големина град в БЪЛГАРИЯ ! И в него живеят повече Варненци отколкото софиянци в София
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)