The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ще се събираме ли в Пловдив?

#71
снетрал парк на младежкия хълм и на мен ми допада. лошото е че е в събота, доброто е че е по обед. шансовете да има места са 50/50
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#72
снетрал парк на младежкия хълм и на мен ми допада. лошото е че е в събота, доброто е че е по обед. шансовете да има места са 50/50
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#73
gadnia_metal Wrote:снетрал парк на младежкия хълм и на мен ми допада. лошото е че е в събота, доброто е че е по обед. шансовете да има места са 50/50
Метъл, ама събота(29 септ) е срещата по време на панаира...до тогава хиляди тона вода ще изтече...С МПФ мога да се разбера и друг ден - дайте предложения или мислете и на 02ри -неделя ще ги обсъдим.АКо искате на 02 ще запазя места на сентрал парк-а - НП утре отивам да проверя ще има ли места за тогава...
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#74
gadnia_metal Wrote:снетрал парк на младежкия хълм и на мен ми допада. лошото е че е в събота, доброто е че е по обед. шансовете да има места са 50/50
Метъл, ама събота(29 септ) е срещата по време на панаира...до тогава хиляди тона вода ще изтече...С МПФ мога да се разбера и друг ден - дайте предложения или мислете и на 02ри -неделя ще ги обсъдим.АКо искате на 02 ще запазя места на сентрал парк-а - НП утре отивам да проверя ще има ли места за тогава...
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)