The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ГИ Romano, настройката куца

#11
Най-после има резултат, оказа се че всичко идва от клапите във всмукателния колектор.
Направих байпас, за да не минава през соленоида (вакума), и всичко си дойде на място.
Забравих какво е прекъсване на газ.
Но има едно положително нещо, в цялата работа.
Машината е перфектна след всичко сменено Smile
Дано да помогна с написаното, и на други като мен.
Reply

#12
И, най-накрая проблема е решен.
Оказаха се клапите на всмукателния колектор, заобиколих соленоида, и всичко си дойде на мястото.
Дано помогна и на други.
Reply

#13
Здравейте, малко да изтупам темата от прахта.
Като си доверчив ти се случват най-гадните случки, оказа се, че всичко ми идва от редуктора (изпарителя).
Цели три години ме въртят, и най-накрая след като ме накараха да търся причината в колата, и да сменя електрониката с Фобос, без положителен резултат за мен, полудях и си купих кабел свалих си програмата поиграх си в неделя, и се оказа, че изпарителя от "Най-добрата марка, Романо" както се изрази газаджията променя налягането както си иска.
Тези дни ще отскоча до същия да видя дали ще ми го подмени гаранционно.
п.с. Най-лошото е, че преди 5 месеца казах на газаджията, че според мен всичко идва от изпарителя, той каза, че досега няма рекламации, и не е възможно.
Има и хубав момент, намерих всички места от които ми дърпа въздух Smile))
Ще има продължение, поне да не се прецака някой друг.
Дайте идея за добър изпарител.
Благодаря предварително.
Reply

#14
Заволи не е лош вариант,даже доста добър.
V70   2.4 - (2017-)
V40   2.0 - (2010-2017)
Reply

#15
petyostoev Wrote:Заволи не е лош вариант,даже доста добър.

Благодаря колега, няма ли още някой да сподели добри впечатления!?
Reply

#16
Аз на три коли ползвах БРЦ и нямах проблеми.
ex XC90
Reply

#17
Благодаря.
Reply

#18
Shark. До 200 к. с. няма грешка. Чисто копие на BRC.
Reply

#19
И, ето го продължението, оказа се, че великия люлински газаджия "васил" не ми е сложил правилния изпарител, също така и дефектен.
Ще попитате как разбрах, току що бях при официалния вносител на Романо за Бългаия, човека само като видя изпарителя, и се хвана за главата.
Показа ми какъв тябва да е изпарителя за моята кола.
А газаджиичето ме въртя две години, че проблема е в моята кола, докато ми изтече гаранцията, и сега съм с пръст в уста.
Трябва да се бръкна едни пари, защото някой злоупотреби с доверието ми по доста долен начин.
Нямам думи, така ли се прави бизнес в милата ни татковина!!!???
Reply

#20
vato Wrote:Shark. До 200 к. с. няма грешка. Чисто копие на BRC.

По съвета на колегата взех такъв изпарител, вече няколко дни мога да кажа, че няма нищо общо с романовския.
Машината се държи прекрасно, само трябва да и се направят по добри настройки, че газмена я прави само на място.
Моя извод е: Романо = добра електроника (може би) изклюително некачествен хардуер!!! 1600лв. в тоалетната.
Моя опит е такъв, а за газаджията не искам да коментирам.
Дано помогна някой друг да не се прецака.
Успех на всички.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)