The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Идеи за организация на срещите

#1
Иска ми се да пусна отделна тема за това, понеже ми се струва важно да има някаква минимална организация. Идеята ми е най-малкото да се приобщават по-лесно нови хора към клуба и да се усети няаква обшност. За всяка среща може да с избира някой за водещ и да се направи няква съвсем елементарна схема на срещите. Примерно:
1. Запознаване с новите хора.
2. Споделян на пробелми и мнения.
3. Въпроси свързани с клуба.
4. Нещо друго.
5. Бира.

Знам, че на много това им прилича на партийно събрание, но идеята не е такава. Smile Аз миналия път дойдох за първи път и се запознах с 2-ма трима души и общо взето имаше хора които си комуникираха на групи, но имаше и хора които се въртяха сами отстрани и се чудеха какво да правят. Явно им беше неудобно да ходят и да се запознват с всеки по отделно. Ако човек не е много отворена личност може просто да дойде да се повърти и да си тръгне. Та за това ми се струва добра идеята прото в началото на срещата да се съберат всички хора на едно място и новите да се представят кои са и какво карат и после съответно по-старите да се представят и така да се получи нещо като "разчупване на леда" както се казва Smile А ролята на водещия е просто да събере хората и да направи представянето. След това вече, които искат да си говорят на групички и да си обсъждат колите. Какво мислите за идеята?
Reply

#2
Ноол комен.
Съгласен. Наистина има хора който са стеснителни или се притесняват.

И понеже сме единствения клуб който работи активно - трябва да сме по организирани и по добри.

п.п. - тоя задник на аватара - жената си мисли че съм в някой еротичен клуб. Няма да е лошо да го замениш с друг задник - може и на ......... абе на каквото и да е но не женски. Ха . айде умната.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#3
подкрепям, това е добро предложение и предлагам
1 половин час след обявеното начало на срещата се събираме на едно място ( като за снимка ), дотогава който е искал да дойде вече е пристигнал, а ако не - следващия път
2. всеки казва с няколко изречения кой е какво кара и нещо друго за себе си което сметне за необходимо
3. който има някакъв проблем или търси нещо го казва отново с няколко изречения но без дискусии и предложения на момента защото ще стане дълга и широка няма край
4. свободна част в която който иска кара на някой колата, който иска дава акъл на някой по проблема му - въобще време за взаимопомощ

така смятам че срещите ще бъдат по-ползотворни без излишна загуба на време. някой може да каже че найстина му прилича на партиино събрание но ако не му харесва да не се представя или да дойде малко по-късно - всеки е свободен да прави каквото пожелае

5. БИРА с главно Б, в близката кръчма за сплотяване на колектива и стягане на партийните редици

ПП на мен задника ми харесва но ме разсейва - чувствителен съм, а вчера докато си ровех из форума детето се развика аааа дупето на тая кака е голо и жената веднага дотърча да види с какво се занимавам...
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#4
Вие решавайте - от мен и хамлет сайт и форум + фрее поддръжка. Според мен е редно да регистрирате клуба и да има учредители. Така ще е най-чиста работата. А за срещите - пак вие ги решавайте нещата. Аз така или иначе волво нямам Wink
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#5
s0me0ne Wrote:......Според мен е редно да регистрирате клуба и да има учредители. Така ще е най-чиста работата.
Регистрация - ......... това трябва да се реши найстина!!!
Сега говорех - преди малко в Скан тех - и ми казаха че може да дадът банер - но какво ще искаме и т.н.
Все въпроси дето трябва да ги решим.
Дали отстъпка да ползваме и как, или да ни плащат за банера!!??
Се неща дето са си важни по някакъв начин.
Обещаха ми лична отстъпка на мен от -20%. Защо и другите да не я ползват!!!
А в Пловдив зареждат магазини с тяхни части - там няма отстъпки! ...... и т.н. и т.н.
Все въпроси и проблеми за решаване.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#6
Efri 740 Wrote:
s0me0ne Wrote:......Според мен е редно да регистрирате клуба и да има учредители. Така ще е най-чиста работата.
Регистрация - ......... това трябва да се реши найстина!!!
Сега говорех - преди малко в Скан тех - и ми казаха че може да дадът банер - но какво ще искаме и т.н.
Все въпроси дето трябва да ги решим.
Дали отстъпка да ползваме и как, или да ни плащат за банера!!??
Се неща дето са си важни по някакъв начин.
Обещаха ми лична отстъпка на мен от -20%. Защо и другите да не я ползват!!!
А в Пловдив зареждат магазини с тяхни части - там няма отстъпки! ...... и т.н. и т.н.
Все въпроси и проблеми за решаване.
Отстъпката може да достигне и нормална стойност от 40-50% , за едри клиенти и повече , това го казвам имайки предвид нормалната за бранша норма на печалба която достига до 400% - нормално за бавноликвидна стока , а 20% дават и ако влезеш с омазания гащеризон в магазина и без да питат от кой сервиз си Big Grin все пак не им искаш фактура или касова бележка Big Grin
Колкото повече , толкова повече
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)