The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Автосервиз "В плюс3"

#31
Днес бях при тях за компютърна диагностика. Колата нямаше мощност (Volvo V40 1.9CDI) в диапазона на включване на турбото. По моя преценка не работеше клапан за вакуума "N75". След диагностиката се оказа, че греша. Заради разхлабена връзка при един от маркучите се губеше вакуума. Претегнаха връзката и всичко е ОК. Накрая като попитах "Каво струва?" , ми казаха само сумата за диагностиката. Разбира се през цялото време подробно ми разясниха къде и какво се случва.
Reply

#32
Искам да благодаря на Владо и целият екип на сервиза, които взеха присърце проблемите с които отидох - за 3 дена под покрива на V+3 колата ми беше изцяло обслужена откъм филтри, масла двигател и скоростна кутия, отремонтирано зареждане и алтернатор (мамка му от къде се вади при V8-ка), ремонт на отваряне ЗД врата, нови датчици на парктроника и наместване на задна броня. Спечелихте си един редовен клиент, който тепърва се сблъсква с VOLVO материята - поздрави и успех Wink
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#33
Малко да минем отвъд автомобилите... Wink
Там явно забележки няма!
   
Залепна ми за телефона! Big Grin
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#34
В+3 е най-добрия сервиз за нашата марка! Точка по въпроса.
Хората там са изключетелно компетентни и винаги усмихнати. Колкото и пъти да съм ходил при тях за всякъкви ремонти, винаги съм бил приятно изненадан от обслужването. Бързи, точни и коректни.

За мен В+3 е най-добрия сервиз за Волво в цялата страна!

Поздрави,
Венелин.
Reply

#35
(11-09-2018, 06:35 AM)VivasVolvo Wrote: В+3 е най-добрия сервиз за нашата марка! Точка по въпроса.
Хората там са изключетелно компетентни и винаги усмихнати. Колкото и пъти да съм ходил при тях за всякъкви ремонти, винаги съм бил приятно изненадан от обслужването. Бързи, точни и коректни.

За мен В+3 е най-добрия сервиз за Волво в цялата страна!

Поздрави,
Венелин.

Потвърждавам!!! Вчера бях при тях оправиха ми проблема за 10 минути. Хиляди благодарности !
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)