The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Поставки за чаши S40

#1
Здравейте, днес се зачетох в ръководството на S40 и се оказа, че една болна за мен тема, а именно поставките за чаши, има решение. Пише, че се продават такива, които могат да се сложат до подлакътника в така наречения roller cover. Някой има ли идея дали мога да закупя такива поставки тук в България и в частност София. Предполагам в Мото пфое ще са скъпи.
Reply

#2
Потърси в ибей. Аз там намерих калъф за очила който се монтира на местото на дръжката над шофьорската врата, но цената ме възпря да поръчам. :?
Reply

#3
Много са скъпи там. За това питах дали няма нещо по родните земи за по-малко пари Smile
Reply

#4
Колега, моят опит със специфичните интериорни детайли ме доведе до извода да не поемам рискове и да поръчвам от официален представител. Просто при поръчките от китайски и други подобни сайтове, нещата често не пасват, или пък ако пасват, то си личи ниското качество на изработка. Между другото, пробва ли да потърсиш по автоморгите? Там доста често може да намериш това, което ти трябва.
Reply

#5
Мда, явно там ще пробвам.
Reply

#6
По автоморги трудно ще се намерят части от интериора които стандартно не се влагат. Но все пак може да се опита.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)