The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Подмяна на оригиналното стерео S80 - въпроси за говорители

#1
Здравейте .
Реших да изкормя всичко ( свири ужасно и гъгне ) S80 - 2003 g
Закупх рамка , и едно Пионерче , смених стереото .
Пак гъгне - още по зле , направо ужасно .Поне телефон има .
Следваща стъпка подмяна на говорителите .
Нямам си и представа къде и колко сантиметра са
Моля някой да удари едно рамо .
Мерси предварилетно
Ако насочите с конкретни фирми ще съм доволен ( не искам бюджетно решение ) а нещо дето да свири
по нанатъка ще мисля и за Субче.
Reply

#2
Странно е да гъгне, защото оригиналните колони не са никак лоши, освен това има и усилвател. Не мисля, че Пионерчето ще извади по-добър звук. Пробвай да смениш с оригинална музика от друга кола. Ако критериите са ти твърде високи е възможно да не те задоволява заводското изпълнение /щом казваш, че не искаш бюджетно решение/. Единствения недостатък на заводските е, че няма мр3, но като качество на звука мен лично ме кефи, а и съм установил за себе си, че по-добро от заводското няма...стига да не държиш колата да е по-евтина от музиката. Big Grin
Reply

#3
Ми обикновенно колата е по ефтина от музиката .Определено предните говорители са зле защото гъгнат с пайнера също .Следващата стъка е пайнера , който вече е тук Pioneer DEH-X9600BT, следва херц цомпоненти в предните врати за начало .
Ама моля в , кажете какъв размер да взема , че не ми се разглобява за да мерна с една линика .
Имам си и адаптерна рамка , ще снимам как е станало но оригинала ме дразни. До сега бях фен на Alpine ама за 200 евро толкова .
Моля ви , дайте ми размери да пазарува че не издържам .
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)