The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Индикация за включени фарове? V40 '99

#1
Здравейте колеги, днес реших да се занимавам с ключа на фаровете, който ме дразни отдавна, защото индикацията свети много слабо. Свалих целия панел. Исках да сменя крушката, която свети когато фаровете са включени. Тази крушчица от снимката [Image: media-share-0-02-05-2b63817684880978a3c8..._thumb.jpg] успях да извадя.Явно не е първа младост. Сложих си я в едно найлонче и утре ще обикалям по магазините за нова.Някой ако е купувал от някъде такива лампички да сподели, че намерих в нета ама са написали 10 евра за 2 броя и затворих сайта веднага. Интересното стана около 18 часа днес. Запалих колата, пуснах фаровете и .... О чудо!. Лампичката за включени фарове светна! Оказва се, че тази която съм свалил, не е тази от първоначалната ми идея. Та сега въпросите са: тази която извадих за какво е там? Как се вади тази която индикира включени фарове( свети зелено точно под врътката за фаровете и над регулирането им)? На самото табло трябва ли да имам лампа за фаровете(на моето няма такава)?
Volvo V40 1999 1.9D 95hp.
Reply

#2
Тази е за фоново осветление на копчето, има зелена индикация за включени габарити/фарове, на таблото няма индикация като на фиат например.
VOLVO Т4 - ex
VOLVO XC 70
VOLVO C 30
Reply

#3
Яснооо. Явно за това не е светело самоко копче до сега. Мерси колега. А да имаш идея къде продават такива крушчици?
Volvo V40 1999 1.9D 95hp.
Reply

#4
Този ключ на V40-ката за 7 години съм го щракал и гледал в него само след автомивка (по точно само там са изключвали фаровете), иначе постоянно си седеше на включено. В момента на V50-ката същата работа Big Grin и няма никакъв проблем :mrgreen: паля колата и фаровете се пускат, гася двигателя и фаровете гаснат Wink
V50 D4204T
[Image: ab286978.gif]
Reply

#5
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=34&t=40951">viewtopic.php?f=34&t=40951</a><!-- l -->
VOLVO Т4 - ex
VOLVO XC 70
VOLVO C 30
Reply

#6
С какво представлява лампата за таблото колеги?Изгоря ми една която осветява точно километража.Лесно ли се сменя?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)