The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на s60 2.4i 170 hp 2009

#1
Здравейте,
Не съм запознат с марката и последните няколко години карах Пежо 607. След тежка катастрофа реших да не я правя и си търся нова кола. Попаднах на горе споменатото Волво. Колата е на 37000км и след като я покарах малко определено ме грабна.
Цената е малко над бюджета ми но за тези километри определено си заслужава.
Направи ми впечатление че е с пет скорости. Това нормално ли е за 2009 модел? Последния собственик е починал на скоро и информацията за колата която имам от жена му и техен семеен приятел е доста оскъдна относно екстрите на колата. От няколко дни чета различни теми относно модела но съм сигурен че ще имам доста въпроси след покупката.
Reply

#2
От МП ми казааха че първия свободен час за диагностика е след две седмици. Къде другаде мога да закарам колата за диагностика във Варна?
Благодаря предварително
Reply

#3
Здравей Колега,
Моята не е S60, но е 2009 г. и също е с 5 скорости.
Поне ВИН номера можеш да вземеш и да се провери положението (оборудването).
Поздрави
666 - The number of the Beast.
[Image: ab279758.gif]
Reply

#4
tilkov Wrote:От МП ми казааха че първия свободен час за диагностика е след две седмици. Къде другаде мога да закарам колата за диагностика във Варна?
Благодаря предварително


При Mevdo.
Reply

#5
tilkov Wrote:Направи ми впечатление че е с пет скорости. Това нормално ли е за 2009 модел?
Нормално е и не зависи от годината, а от двигателя (поне при това поколение на S60 е така). Имайте предвид, че това не е модел 2009 (2000 г. излиза), това просто е последният му фейслифт.
Ако направите няколко снимки на салона, волана и централната конзола, тук ще Ви кажат болшинството от екстрите Smile
Volvo XC90 D5 (D5244T18) R-Design, АСК, дизел, 2012 г.
-------------
Volvo S80 2.5T (B5254T6) Momentum, АСК, бензин, 2009 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S4) Sport, РСК, бензин, 2008 г.
Volvo S60 2.4  (B5244S2) Move, РСК, бензин, 2006 г.
Reply

#6
Благодаря,
Как да се свържа с "Mevdo"? Някакъв тел на лични?
Reply

#7
На линка даден по горе от колегата Тишо можеш да му изпратиш ЛС.
ex XC90
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)