The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
отстъпка Мото-Пфое

#1
привет! налага ми се да закупя няколко неща от Мото пфое и се чудех дали ползваме някаква стандартна отстъпк там? става дума за тампони нс двигателя.

поздрави!
Reply

#2
metallista Wrote:привет! налага ми се да закупя няколко неща от Мото пфое и се чудех дали ползваме някаква стандартна отстъпк там? става дума за тампони нс двигателя.

поздрави!
Отстъпки ползват членовете на Волво Клуб България,което се удостоверява със заверена членска карта. Wink
Reply

#3
pliva Wrote:
metallista Wrote:привет! налага ми се да закупя няколко неща от Мото пфое и се чудех дали ползваме някаква стандартна отстъпк там? става дума за тампони нс двигателя.

поздрави!
Отстъпки ползват членовете на Волво Клуб България,което се удостоверява със заверена членска карта. Wink

Благодаря, отстъпката за членове е 10% и да, удостоверява се с членска карта. За жалост простосмъртният юзер от форума не може да се възползва.
Reply

#4
metallista Wrote:Благодаря, отстъпката за членове е 10% и да, удостоверява се с членска карта. За жалост простосмъртният юзер от форума не може да се възползва.
Ами стани член де! Не боли!
И ще ползваш отстъпки не само в МП!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)