This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с подсветка HU-601 Volvo S80
Здравейте колеги, закъсах го с радиото в колата ми Волво С80 2002г. Въпросното радио не е от тази кола, но си работеше нормално до онзи ден, само управлението от волана не му работеше. Онзи ден сменях акумулатора, че си беше отишъл и след подмяната изчезна подсветката му изцяло, като пак си работят всички копчета но не свети въобще. Питах в Мото пфое да ми качат софтуер тъкмо да тръгнат и копчетата от волана обаче се оказа, че по неясни за тях причини за тази кола излиза само някакво радио с касетка и не дават гаранция за резултата. Сегашното радио е HU - 601. Дайте идеи някакви кой може да свърши работа, че е адски дразнещо това несветещо радио. Благодаря предварително и весели празници.
Цитирай
Thanks given by:
ScarFace написа:Здравейте колеги, закъсах го с радиото в колата ми Волво С80 2002г. Въпросното радио не е от тази кола, но си работеше нормално до онзи ден, само управлението от волана не му работеше. Онзи ден сменях акумулатора, че си беше отишъл и след подмяната изчезна подсветката му изцяло, като пак си работят всички копчета но не свети въобще. Питах в Мото пфое да ми качат софтуер тъкмо да тръгнат и копчетата от волана обаче се оказа, че по неясни за тях причини за тази кола излиза само някакво радио с касетка и не дават гаранция за резултата. Сегашното радио е HU - 601. Дайте идеи някакви кой може да свърши работа, че е адски дразнещо това несветещо радио. Благодаря предварително и весели празници.

Мммм... Мисля, че може да стане. Но трябва да проверим преди това дали колата вижда радиото през CAN-а.
Цитирай
Thanks given by:
Аз имам същия проблем. Обаче когато карам например около половин час и радиото започва да пресвятка 1-2 минути и после му се възстановява подсветката и бутоните на волана работят. Ако изгася колата и запаля пак - пак е без подсветка и всичко се повтаря отначало. И аз търся решение на проблема
Цитирай
Thanks given by:
Последно в моя случай се оказа, че се касае за заминал процесор. Когато се загрее над 45-50 градуса тръгва подсветката, изстине ли музиката пак умира.
Цитирай
Thanks given by:
Здравейте , и аз имам проблем с подсветката имам V70 2001 г. бях с HU403 смених го с HU613 и при мене като запаля свети за малко и изгасва иначе всичко работи успях да се спазаря с радиото че не е в щатите а в Австралия но пак не изписва станцийте .Ако някой знае каква е магията да помага
искам Volvo XC 70
карта №0222
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)