The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Актуализиране на SD карта на IGO

#1
Здравейте колеги,някой занимавал ли се е да актуаризира карта на IGO на SD на компютара с такава ми е мултимедията на колата,но когато я кача на компютъра с програмата Naviextras toolbox ми показва,че няма свързани устройства дори я слагам с четец за карти и пак не става? Как може да се обнови?
Reply

#2
Теглиш си картите, които ти трябват. Влизаш в СД картата > content > map триеш си старите карти и копираш новите. Картите може да откриеш във форума "Покет България", там пичовете качват възможно най-новите неща. Внимавай като сваляш картите - тегли само тези за Igo, защото в магнет торентите, които качват има карти и за други ОС. Ако имаш някакви други въпроси съм насреща, а пък ако ти трябва само карта на България и/или съседните нам страни може да ти ги пратя да не се занимаваш да теглиш.
[Image: Photo0199.jpg]
[Image: ab209937.gif]
раскрутка сайтов
ВОЛВО V 40 1.8 115к.с 1998год. B4184S, ГИ REG O.M.V.L
Reply

#3
Благодаря ти колега,не знаех,че е така аз мислих с тази програма да ги актуализирам картите както се актуализират на Гармина с подобна програма,но явно тук като картите са на SD карта не става връзката със системата и трябва да се трият и качват нови нали така?
Reply

#4
При Гармин, всички карти които желаеш са компилирани в един .ISO фаил, докато при Иго можеш да махаш или добавяш карти за всяка държава поотделно. При Гармин също имаш вариант за Copy > Paste , стига да имаш необходимия исо фаил разбира се, и става много по-бързо от колкото с програмата. При теб не се получава през програмата, нямаш закачено у-во към компютъра, а само СД карта със системата на навигацията. Иго са супер лесни за ъпдейт, просто следвай това което съм ти описал в предния пост. Ако имаш някакви затруднения пиши, ако не пак пиши да споделиш резултата.
Поздрави и успех! Wink
[Image: Photo0199.jpg]
[Image: ab209937.gif]
раскрутка сайтов
ВОЛВО V 40 1.8 115к.с 1998год. B4184S, ГИ REG O.M.V.L
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)