The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
мнение за закупуване на XC60

#21
Извинявайте за офтопика, но ... XC90 Д5 '04 - 7.5-8.5 разход засечен в две посоки. Между 870 и 900км на резервоар до малко под лампата с 300-350кг товар(общо с пътници) и климатик. Бордовият компютър винаги показва 7.0 - 7.2. Смесено 70% магистрали - 110-120-130-140 според зависи. Спокойно каране. 30% Извънградско 70-100 км/ч с натискане по завоите.
Reply

#22
вижте сега, аз не оспорвам на никого засичанията, особено пък "по джоб" Smile
Тези дни карах XC90-ката на баща ми , която е една от първите в БГ (2002), но с оглед 'годините" я карах магисртално 130-140, и малко градско 5-7 км. при 100км. магистрала.(4 дена поред все така)
по компютър дава 9.0 л/100 , в момента на абсолютно реални 240 000, без ремонти по двигателя и скорости, само консумативи.
Или магистралата Вн-Ш е много неравна Smile или колегата преди мен е ползвал някави заклиняния или енергия от етера /...
Reply

#23
аз да вметна хс60 D5 2.4 205hp ръчка Smile среден разход ми е забил 7.8л като карането ми е доста динамично натискам си го яко. този двигател е перфектен за купето! за сега пробег около 40к върви без грижи, а общо е на около поне 320к. джамбазите не ги знам колко са въртяли надолу ама по мои сметки там идва. като обслужване ми е с 50-80лв повече от голфа, иначе питай някой всезнайко ще ти каже че жив си погребан влезнеш ли в сервиз.
Reply

#24
Тая втората бензиновата със сигурност е внос от Америка. Провери икат ли се някакви промени за регистрация в България. Доколкото знам фаровете трябва да се сменят. Иначе на бензиновия му забиваш една газ и готово. Дизелите са много шумни.
Колата на бъдещето е с 2 багажника и без двигател!
Reply

#25
Здравейте. Оглеждам се за читаво Волво хс60 163 к.с. Може ли някой да даде повече инфо относно автомата и ръчната. Някакви особености и слаби места и кое е за предпочитане. Същото и за мотора.. Цени за пълно обслужване на автомобила. Има ли алтернативни резервни части или за всичко ще ходя в МП? И всичко което може да ми е полезно. Не съм имал Волво и нямам преки впечатления но винаги съм симпатизирал на марката и автомобилите й. Благодаря.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)