The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Как да си стопля колата?

#1
Джипката ми е от Италия и фабрично няма нито печка,нито ел.подгрев какъвто имат други марки коли(аз всъщност незнам дали се предлага такъв за XC90),и доста студ насъбрах тази зима на градско каране.На дълъг път колата е ок,ама за градско си е студ.Моля,ако някой колега може да помогне с нещо извън мото пфое да пише
Reply

#2
Бях видял по едно време някъде в нета, една малка печка тип духалка - стои в средата на таблото и духа към предното стъкло или накъдето я насочиш. Включва се в запалката и мисля харчеше към 150 вата. Трябваше ми нещо да помогне с размразяването на предното стъкло от тия ледове през зимата, ама така и не взех, щото изглеждаха като правени в час по трудово от китайче в четвърти клас Smile
Volvo S60 2.4 D5 - 2003 г.
Reply

#3
Има подгреви на седалките, които се слагат отгоре и се включват в запалката, има и много добри изпълнения.
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#4
EEEE Wrote:Бях видял по едно време някъде в нета, една малка печка тип духалка - стои в средата на таблото и духа към предното стъкло или накъдето я насочиш. Включва се в запалката и мисля харчеше към 150 вата. Трябваше ми нещо да помогне с размразяването на предното стъкло от тия ледове през зимата, ама така и не взех, щото изглеждаха като правени в час по трудово от китайче в четвърти клас Smile

Нищо не върши тази духалка, изобщо не си заслужава парите.Само върти въздуха в купето.
Reply

#5
verigata Wrote:
EEEE Wrote:Бях видял по едно време някъде в нета, една малка печка тип духалка - стои в средата на таблото и духа към предното стъкло или накъдето я насочиш. Включва се в запалката и мисля харчеше към 150 вата. Трябваше ми нещо да помогне с размразяването на предното стъкло от тия ледове през зимата, ама така и не взех, щото изглеждаха като правени в час по трудово от китайче в четвърти клас Smile

Нищо не върши тази духалка, изобщо не си заслужава парите.Само върти въздуха в купето.

И на мен никакво доверие не ми вдъхна, затова и не взех такава.
Volvo S60 2.4 D5 - 2003 г.
Reply

#6
bg_tiger1978 Wrote:Има подгреви на седалките, които се слагат отгоре и се включват в запалката, има и много добри изпълнения.
Изпълненията са добри ама на един колега му прецакаха запалката, някакво по-сериозно захранване ще да искат.
ex XC90
Reply

#7
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=29&t=39726&p=280751&hilit=">viewtopic.php?f=29&t=39726&p=280751&hilit=</a><!-- l -->Печка#p28075
VOLVO 244 GL D24 TIC(ЧЕРНИЯ ОБЛАК)
VOLVO V70 AWD B5244T3
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)