The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Малък проблем с една голяма машина

#1
Здравейте.На скоро станах собственик на едно хубаво Волво 850 т5 комби.След доста обстойно обслужване и не малко проблеми ей го на върви и то доста прилично поне за мен.Та питането ми е защо пущината върви само до 5500 оборота и включва прекъсвач.А лампата сервиз не спира да мига на арматурното табло.Грешките са изтрити и не показва нови,колата е с ОБД1.Благодаря предварително на отзовалите се.
Reply

#2
Мига или свети постоянно, аз не знам за мигане!?
service или lambda ?
Reply

#3
Най интересното е че мига,нямам индикация за ламбда сонда на таблото.
Reply

#4
Като дадеш на контакт би трябвало като светнат всички лампички да видиш и ламбдата, всички 8-ици го имат.
Ако не свети най-вероятно е изгоряла или извадена.
Коя година е машината, кога си я купил?
Reply

#5
Колата я взех преди няколко месеца,но падна доста работа по нея.Помагам в едно сервизче.И така леко леко зимата си имахме занимавка.По талон е 95 година.Вижда се на таблото че има лампичка за ламбдата,но не свети.По между другото ламбдата е на няма и месец.
Reply

#6
Сменени са ламбда сонда,капачка,палец,ремаци,ролки,обтегачи и двата с оригинални.Воден радиатор,термостат,капачка и датчик за температура.
Reply

#7
Чети грешките, сложи крушка на "ламбдата" за да виждаш кога има грешки.
Щом те ограничава в оборотите значи имаш проблем, при мен се случи един път заради лошо гориво, но не ми светна чека.
Виждам, че си турбина, надявам се знаеш, че турбината се кара с 98 особено ако я ръчкаш, ако караш леко може 95, но не е добра идея.
Reply

#8
Нормално да бие прекъсвач ако си натягал гейта на турбото....
Reply

#9
Нищо не съм пипал.Така го купих,вече върви доста прилично,но проблема с умирането и лампата сервиз си остават.
Reply

#10
Как се проверява гейта.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)