The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Автотапицер

#1
Подлакътниците на шоф. врата и другата, на пасажера до мен са в недобро състояние. Плата е захабен, на места отлепен. Опитите ми да се справя с проблема доведоха до задълбочаването му. Търся добър автотапицер, или съвети как да сменя плата с кожа или с друг плат9алкантара например), за да придобият вратите добър вид. Желателно е тапицера да е в Пловдив, или наблизо. Също и съвети как да сваля корите без да направя поражения.
Reply

#2
В Хасково има добра фирма, но не са по евтиното. Цял салон кожа излиза над 1000. Правили са ми таван, скоро ми смениха парче кожа на подлакътника за 30 лева. Свалиха капака и два дена карах без него. Фирмата се намира в двора на най-северния блок на квартал "Орфей", значи най-близкия до Пловдив. Влизането е малко усукано, а на излизане просто си тръгваш. Ако те интересува, ще дам подробности.
Reply

#3
Благодаря, но ми идва далечко.
Reply

#4
Колега намери ли автотапицер? И на мойте врати платъ се отлепи. Направо ми вади очите като се кача в колата
Reply

#5
Да, но не го препоръчвам.
Reply

#6
Ако някой знае някой добър тапицер около Плевен може да напеше тук.
V70   2.4 - (2017-)
V40   2.0 - (2010-2017)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)