The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Как да няма и една тема тук !

#11
Габарити на 850-ката:
дължина 4720mm;
ширина 1760mm;
височина 1430mm;
междуосово разстояние 2670mm.

Габарити на XC70:
дължина 4730mm;
ширина 1860mm;
височина 1560mm;
междуосово разстояние 2760mm

Това са цифрите, но като че ли наистина поради повишаване на комфорт, шумоизолация, сигурност и т.н., новите коли са по-тесни отвътре. Но всеки модел с времето си. Май за външен вид две мнения няма :lol:
Reply

#12
Kespanok 460 Wrote:Една снимка за тематаSmile Дано мечтите ни станат реалност :wink:
пичове предлагат ми една командировка "по пьтя на бьлгарите" по поволжието:става вьпрос за заснемане на филм ,значи 40 хиляди километра през пустини сибирища мото фое ни предлага хс 70 специално подготвено за тежки условия сьобразени с маршрута ни но мисля да откажа заради авганистан и други рискови раьони живота ми е по-мил ,вьпреки предизвикателството
Reply

#13
itonev Wrote:
Kespanok 460 Wrote:Една снимка за тематаSmile Дано мечтите ни станат реалност :wink:
пичове предлагат ми една командировка "по пьтя на бьлгарите" по поволжието:става вьпрос за заснемане на филм ,значи 40 хиляди километра през пустини сибирища мото фое ни предлага хс 70 специално подготвено за тежки условия сьобразени с маршрута ни но мисля да откажа заради авганистан и други рискови раьони живота ми е по-мил ,вьпреки предизвикателството


Представяш ли си да е била като тази на снимката :wink:

ПП:Но все пак и аз бих отказал Cry
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#14
itonev Wrote:пичове предлагат ми една командировка "по пьтя на бьлгарите" по поволжието:става вьпрос за заснемане на филм ,значи 40 хиляди километра през пустини сибирища мото фое ни предлага хс 70 специално подготвено за тежки условия сьобразени с маршрута ни но мисля да откажа заради авганистан и други рискови раьони живота ми е по-мил ,вьпреки предизвикателството

:cyclopsani:
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#15
Това ако е сериозно - жената ме пуска.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#16
itonev Wrote:пичове предлагат ми една командировка "по пьтя на бьлгарите" по поволжието:става вьпрос за заснемане на филм ,значи 40 хиляди километра през пустини сибирища мото фое ни предлага хс 70 специално подготвено за тежки условия сьобразени с маршрута ни но мисля да откажа заради авганистан и други рискови раьони живота ми е по-мил ,вьпреки предизвикателството

Аз на твое място първо бих проверил възможностите за охрана в рисковите зони, примерно в Авганистан все още има сили на КФОР и сигурно би могло да се договорите да ви пазят, ако има такива възможности офертата не е за изпускане(или поне не с лека ръка) такъв шанс е веднъж в живота
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
------------------------
Volvo S60 D5 - 2003, 163hp/4000, 347Nm/1750 & Volvo S40 1.6D - 2006, 110hp/4000, 245-280Nm/1750 & Volvo 460 1.9TDi - 1996, 90hp/4500 180Nm/2200 & Volvo 460 GLE - 1994, 1721cc. - 106hp
Reply

#17
itonev Wrote:
djdancho Wrote:София буквално е станала рай! Толкова XC90 и XC70 има, че ми се напълва душата като ходя по улиците най-вече в центъра на всяка крачка и хоп VOLVO. Трябва да се напише и тук някоя тема да не седи празно!
това е една много тясна кола ;гроздето екисело; ама наистина е така .Имаме служебна такава и в сравнение с 850тката вьтре си е гьрч
to po neje e po-tesni4ko, Sofiq se e napulnila s takiva, ta da moje da se minava v tesnite ulici, i v zadrustvaniqta :twisted:
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#18
itonev Wrote:
djdancho Wrote:София буквално е станала рай! Толкова XC90 и XC70 има, че ми се напълва душата като ходя по улиците най-вече в центъра на всяка крачка и хоп VOLVO. Трябва да се напише и тук някоя тема да не седи празно!
това е една много тясна кола ;гроздето екисело; ама наистина е така .Имаме служебна такава и в сравнение с 850тката вьтре си е гьрч

А бе за такава кола човек на диета ше се подложи бре. На Който му се налага де :twisted:
Reply

#19
Ако XC70 ти е тесничко, момчетата от Volvo са се погрижили да има и по-широчка кола за по-малко хора - c90 Big Grin Big Grin Big Grin


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#20
Efri 740 Wrote:Това ако е сериозно - жената ме пуска.
Ако жена ти те пуска...замисли се сериозно дали ти мисли доброто?! 8)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)