The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търся си теглич за Волво 850! Помагайте!?:)

#11
unicata Wrote:а някой има ли идея този теглич дали ще стане на еС70? че нещо ме е страх да не ме подпрат отзад

Ми то си е за страх, бе Уни... Big Grin :butthead: Tongue
Reply

#12
unicata Wrote:а някой има ли идея този теглич дали ще стане на еС70? че нещо ме е страх да не ме подпрат отзад

Ми то си е за страх, бе Уни... Big Grin :butthead: Tongue
Reply

#13
Освен цената, можеш да уточниш дали се сваля ченгела или е "постоянен".
Дори и снимка/и можеш да сложиш ... щото май сме повече тези дето ни интересува принципно темата.
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#14
Освен цената, можеш да уточниш дали се сваля ченгела или е "постоянен".
Дори и снимка/и можеш да сложиш ... щото май сме повече тези дето ни интересува принципно темата.
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#15
Нямам никаква идея за какво става въпрос, но днес направих снимки и можете да ги видите тук.

Нямам идея за цена, но все нещо ще измислим. Някакъв бартер за добра информация, може би? Smile

Имам проблеми със загуба на масло (не тече видимо, и никой не може да каже, какво става с пустото масло)

Търся си 2-ра ръка "европейски" фарове (моите сочат на другата страна и са с допълнително залепени френелови лещи, но ме дразнят така.

Днес си свалих и компютъра на ABS-а, че лампата ми непрекъснато свети и не работи...

BOYCH Wrote:Освен цената, можеш да уточниш дали се сваля ченгела или е "постоянен".
Дори и снимка/и можеш да сложиш ... щото май сме повече тези дето ни интересува принципно темата.
Reply

#16
Нямам никаква идея за какво става въпрос, но днес направих снимки и можете да ги видите тук.

Нямам идея за цена, но все нещо ще измислим. Някакъв бартер за добра информация, може би? Smile

Имам проблеми със загуба на масло (не тече видимо, и никой не може да каже, какво става с пустото масло)

Търся си 2-ра ръка "европейски" фарове (моите сочат на другата страна и са с допълнително залепени френелови лещи, но ме дразнят така.

Днес си свалих и компютъра на ABS-а, че лампата ми непрекъснато свети и не работи...

BOYCH Wrote:Освен цената, можеш да уточниш дали се сваля ченгела или е "постоянен".
Дори и снимка/и можеш да сложиш ... щото май сме повече тези дето ни интересува принципно темата.


Attached Files Thumbnail(s)
           
Reply

#17
Едва ли... 560 литров багажник е. Използван е веднъж и хваща паяжини в мазето.

Ако питаш за rack-а ("пръчките" отдолу, не изглеждат много добре - 1-2 изгубени тапи)

gadnia_metal Wrote:а тоз багажник на покрива, на който си захванал кутията, ще продължаваш ли да го ползваш :wink:
Reply

#18
Едва ли... 560 литров багажник е. Използван е веднъж и хваща паяжини в мазето.

Ако питаш за rack-а ("пръчките" отдолу, не изглеждат много добре - 1-2 изгубени тапи)

gadnia_metal Wrote:а тоз багажник на покрива, на който си захванал кутията, ще продължаваш ли да го ползваш :wink:
Reply

#19
Колега я дай някакви снимки на колата та да видим какви фарове ти трябват точно, а теглича много ме радва.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#20
Колега я дай някакви снимки на колата та да видим какви фарове ти трябват точно, а теглича много ме радва.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)