The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търся си теглич за Волво 850! Помагайте!?:)

#31
ico850 Wrote:Ако не тече от никъде а се губи са или сегменти или гумички на клапаните, как си с компресията, какъв точно ти е двигателя, имаш ли газова уредба :?:

Бензин, 2.5, нямам газова уредба, компресията не е мерена...

Преди 2-3 години имаше някакъв проблем с уплътнител на двигателя и май го смениха, ама наистина нищо не разбирам от автомобили...

С удоволствие ще си закарам возилото някъде, където разбират от Volvo и барем някой каже нещо смислено, ама последния път останах страшно разочарован от Moto Pfoe, където колата ми стоя 3 седмици за да й сменят дискове и накладки (така и не пристигнаха пустите дискове) и ми взеха 273 лева за масло и филтри!

Май започва да ви става ясно, каква ми е болката...
Reply

#32
ico850 Wrote:Ако не тече от никъде а се губи са или сегменти или гумички на клапаните, как си с компресията, какъв точно ти е двигателя, имаш ли газова уредба :?:

Бензин, 2.5, нямам газова уредба, компресията не е мерена...

Преди 2-3 години имаше някакъв проблем с уплътнител на двигателя и май го смениха, ама наистина нищо не разбирам от автомобили...

С удоволствие ще си закарам возилото някъде, където разбират от Volvo и барем някой каже нещо смислено, ама последния път останах страшно разочарован от Moto Pfoe, където колата ми стоя 3 седмици за да й сменят дискове и накладки (така и не пристигнаха пустите дискове) и ми взеха 273 лева за масло и филтри!

Май започва да ви става ясно, каква ми е болката...
Reply

#33
gadnia_metal Wrote:
crimble Wrote:Едва ли... 560 литров багажник е. Използван е веднъж и хваща паяжини в мазето.

Ако питаш за rack-а ("пръчките" отдолу, не изглеждат много добре - 1-2 изгубени тапи)

gadnia_metal Wrote:а тоз багажник на покрива, на който си захванал кутията, ще продължаваш ли да го ползваш :wink:

точно за т.нар rack става въпрос, аз ще си търя такива пръчки. Само тапите ли са проблема и какво значи не изглежда добре. Мисля, че ще си пасне и на V70. Ако не е тайна откъде си и може ли да се хвърли по едно око на инвентара, който не ти трябва

Да уточним - "rack" са напречните "пръчки", а не тези, успоредни на колелата, които са си на самата кола. Багажника (пластмасата) се захваща за "rack"-а.

Тези напречните са си заедно с багажника в мазето (София, ж.к. Лагера).
Reply

#34
gadnia_metal Wrote:
crimble Wrote:Едва ли... 560 литров багажник е. Използван е веднъж и хваща паяжини в мазето.

Ако питаш за rack-а ("пръчките" отдолу, не изглеждат много добре - 1-2 изгубени тапи)

gadnia_metal Wrote:а тоз багажник на покрива, на който си захванал кутията, ще продължаваш ли да го ползваш :wink:

точно за т.нар rack става въпрос, аз ще си търя такива пръчки. Само тапите ли са проблема и какво значи не изглежда добре. Мисля, че ще си пасне и на V70. Ако не е тайна откъде си и може ли да се хвърли по едно око на инвентара, който не ти трябва

Да уточним - "rack" са напречните "пръчки", а не тези, успоредни на колелата, които са си на самата кола. Багажника (пластмасата) се захваща за "rack"-а.

Тези напречните са си заедно с багажника в мазето (София, ж.к. Лагера).
Reply

#35
unicata Wrote:...че нещо ме е страх да не ме подпрат отзад
Не се плаши толкова де, чувал съм,че "болката е малка, но срамът е голям" Big Grin
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#36
unicata Wrote:...че нещо ме е страх да не ме подпрат отзад
Не се плаши толкова де, чувал съм,че "болката е малка, но срамът е голям" Big Grin
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#37
Big Grin
crimble, поней си онлайн, кажи колата ти с дясно кормоло е или...?
И багажника 560 л. за какви пари го даваш без ... пръчките отдолу?
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#38
Big Grin
crimble, поней си онлайн, кажи колата ти с дясно кормоло е или...?
И багажника 560 л. за какви пари го даваш без ... пръчките отдолу?
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#39
crimble Wrote:Да уточним - "rack" са напречните "пръчки", а не тези, успоредни на колелата, които са си на самата кола. Багажника (пластмасата) се захваща за "rack"-а.

Тези напречните са си заедно с багажника в мазето (София, ж.к. Лагера).

точно така, аз такива "успоредни" си имам фабрично на таван. Условно им казвам релси на покрива, за да има някакво различие. "Rack" са двете пръчки, които застават перпендикулярно на релсите и се захващат за тях. Мисля, че говорим за едно и също нали. Е тоз въпросния "rack" ме интересува
1. дали ти е излишен - схванах че е може би
2. дали става на V7o - явно трябва да ти дойда на гости за проба Big Grin
3. за колко пари ще се разделиш с него - какво мога да ти дам в замяна :oops:

Ще ми трябва, за да му монтирам багажник за сноуборд ако таз година падне поне малко сняг и за основа за разни материали.

Гледам, че си писал, че ще идваш в Пловдив. Ако не ти е много трудно ваденето ще те помоля да ги вземеш. Ако е проблем може да се видим на "вашата" среща в СФ.

Абе да се запознаем първо, а пък после е лесно Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#40
crimble Wrote:Да уточним - "rack" са напречните "пръчки", а не тези, успоредни на колелата, които са си на самата кола. Багажника (пластмасата) се захваща за "rack"-а.

Тези напречните са си заедно с багажника в мазето (София, ж.к. Лагера).

точно така, аз такива "успоредни" си имам фабрично на таван. Условно им казвам релси на покрива, за да има някакво различие. "Rack" са двете пръчки, които застават перпендикулярно на релсите и се захващат за тях. Мисля, че говорим за едно и също нали. Е тоз въпросния "rack" ме интересува
1. дали ти е излишен - схванах че е може би
2. дали става на V7o - явно трябва да ти дойда на гости за проба Big Grin
3. за колко пари ще се разделиш с него - какво мога да ти дам в замяна :oops:

Ще ми трябва, за да му монтирам багажник за сноуборд ако таз година падне поне малко сняг и за основа за разни материали.

Гледам, че си писал, че ще идваш в Пловдив. Ако не ти е много трудно ваденето ще те помоля да ги вземеш. Ако е проблем може да се видим на "вашата" среща в СФ.

Абе да се запознаем първо, а пък после е лесно Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)