The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на XC 70

При мен фактурата е абсолютно същата като на Пламен. Само труда ми излезе като на приятел, щото ми го ремонтира приятел... Big Grin - Росен. Който е посещавал GT1 сервиз в София, вероятно го познава. Сега работи в МП, но в Роувър.
И не е сменял горивопроводи, и аз съм без забележки по работата на мотора! Обаче грам масълце няма и лостчето, черно и ново кат' купешко! Big Grin
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

Spurs Wrote:При мен фактурата е абсолютно същата като на Пламен. Само труда ми излезе като на приятел, щото ми го ремонтира приятел... Big Grin - Росен. Който е посещавал GT1 сервиз в София, вероятно го познава. Сега работи в МП, но в Роувър.
И не е сменял горивопроводи, и аз съм без забележки по работата на мотора! Обаче грам масълце няма и лостчето, черно и ново кат' купешко! Big Grin

Spurs , именно тез' горивопроводи ме озадачиха и натовариха цената , в сравнение с това , което ми сподели. Сега вече съм спокоен , ще се консултирам с моите майстори дали могат да се справят или ще бягам до София. Пожелавам студена бира / вино и шарена сянка

Весел ден

п.п. Хотела изглежда много добре
Reply

tonito82 Wrote:Здравейте , ivobivo , благодаря за инфото , ще очакваме коментари за резултата от препарата.
Докладвам - препарата за кожа на Индустриална химия е изпробван и резултата е повече от прекрасен Big Grin с 40мл според инструкциите успях да обработя двата предни подлакътника и двете предни седалки и кожата определено е по-мека и по-еластична при допир без да има следа от мазно или лепкаво след обработката...
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

iago Wrote:Според мен го ползвай само за почивстване..

Между другото си купих и аз, почистих каквото ме дразнеше по салона, но изразходих не повече от 1/6, 1/7 от тубата. Бая е голяма. Довечера мога да ти пратя снимка и ако искаш ще ти го пратя на половин цена от тази в сайта. Така и двамата ще си свършим работа. Тъй като за поръчки под 50лв искат предварително плащане използвах paypal.. което работи по леееко друг курс и с еконта, ала-бала.. ми излезна тридесет и няколко лева. Ще ти го дам за 15лв. Ако теб или някой друг го устройва да драсне едно ЛС.

<!-- m --><a class="postlink" href="https://detailingstorebg.com/car-pro-inside-strong-clener">https://detailingstorebg.com/car-pro-in ... ong-clener</a><!-- m -->
Аз взех препарата от колегата, за което му благодаря.
Моят салон е черен и визуално ефекта не е толкова голям, но го има.
Проличаха си някои боядисвания още повече и също различните типове кожа(това може и да е от местоположението на парчетата).
След почистването сложих един крем на SONAX Leather Care, но все още кожата изглежда леко суха, може би ще трябва да повторя.
ex XC90
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)