The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Документи!!!!!!

#1
Здравейте,колеги Smile
Онзи ден си купих една бебка Volvo 440 Big Grin Big Grin :oops: . Та собственичката ме изненада,че нищо не е валидно по таз колица,освен данъка. Преглед няма,гражданската изтече днес...абе ужас. Утре ще ходя да оправям документи и искам да свърша всичко наведнъж. Лошото е,че таз мацка дето ми продаде колата е загубила полицата гражданска отговорност...някой знае ли в КАТ катп отида за смяна на талоните, дали ще ми искат оригинал или мога да мина само с копие?
Reply

#2
blady_08 Wrote:Здравейте,колеги Smile
Онзи ден си купих една бебка Volvo 440 Big Grin Big Grin :oops: . Та собственичката ме изненада,че нищо не е валидно по таз колица,освен данъка. Преглед няма,гражданската изтече днес...абе ужас. Утре ще ходя да оправям документи и искам да свърша всичко наведнъж. Лошото е,че таз мацка дето ми продаде колата е загубила полицата гражданска отговорност...някой знае ли в КАТ катп отида за смяна на талоните, дали ще ми искат оригинал или мога да мина само с копие?
Честито за придобивката!Много да те радва!А в КАТ ще ти искат валидна гражданска!Щом като е изтекла днес,утре ще трябва да си направиш нова.
Reply

#3
Оправих се със всичките разправии с документите. Благодаря! :oops:
Reply

#4
Честито!
А от къде си...?
Питам, за да те ориентирам кога и къде има Волво-срещи, и да те поканим Wink

Поздрави.
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)