The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търся рамо за задна чистачка V40

#1
Здравейте.
Търся рамо за задна чистачка на V40, години: 1995- 2004
Колата ми е 2000 г и е със задна чистачка с пластмасов корпус.
Едно че щипката за хващане на самата чистачка се счупи. Но и предполагам, че пружината вътре в рамото се е уморила и чистачката не следва повърхността на задното стъкло, а "чисти частично въздуха".

Моля:

- да ми се обадят колеги, които разполагат с метално рамо (надявайки се, че шлиците ще станат)
- когато/ако някой има предложение, да ми пише на мейла или да ми звъни, защото не влизам често във форума

Благодаря предварително !
Георги Гочев, мобилен: 0885 832 940, e-mail: <!-- e --><a href="mailto:gochevggeorgi@gmail.com">gochevggeorgi@gmail.com</a><!-- e -->
-----------
Моля пишете ми на : gochevggeorgi@gmail.com
Мобилен: 0885 832 940
Reply

#2
Здравей колега
Няма да ти предлагам ново рамо защото нямам, но ще ти помогна да си го направиш.
Отиваш в магазина и си копуваш чистачка на Proarm мисля че беше 41см. /Банан/ защото са по меки.
/Аз я купих от Кауфланд или Метро вече не помня./4,50 или 5лв струваше.
Преди това смазваш пружината/ пръскаш я с масло да се отпусне/.Вътре в кутийката на чистачката има много щипки /пластмасови/
за различни модели автомобили.Виж коя пасва най-добре и я залепи отдолу на рамото със силикон /издържа до 120С/.
така тази щипка ще повдигне рамото малко и пружината ще се разтегне.Когато изсъхне силикона слагаш чистачката и ще чисти перфектно.
Ако не си разбрал нещо пиши ми на личния.
Успех!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)