The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чистачки на фаровете

#11
Efri 740 Wrote:Между другото - тия рамена си има в Манията 2ра у-ба са и цени като за нови!!

п.п.-Хамлет - що не го затриеш тоя анонимния.
Ния разбрахме какво искаше да каже Велислав - явно ония бе доста гл...в. Confusedhock:
най интересното е че май и алекс е писал с това ИП <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=127">http://www.volvoclub-bg.com/forum/profi ... file&u=127</a><!-- m -->
Reply

#12
Efri 740 Wrote:Между другото - тия рамена си има в Манията 2ра у-ба са и цени като за нови!!

п.п.-Хамлет - що не го затриеш тоя анонимния.
Ния разбрахме какво искаше да каже Велислав - явно ония бе доста гл...в. Confusedhock:

Ефри дай някаква оринтировьчна цена за теи раменца, да знам поне колко им искат.
Volvo - гарантирано приключение
Reply

#13
Опааа, знаех си. Така, на alex компютъра е достояние на 9 работника в рекламна агенция Нитон-Пловдив и освен това е в мрежа с 7 други компютъра а госта e Стефан - Audi фен и монтьор любител-искаше да го извади по голям - sorry все пак не писа от мое и моя компютър не съм аз а за мен терминологията е без значение.
SAXON
Reply

#14
alex Wrote:Опааа, знаех си. Така, на alex компютъра е достояние на 9 работника в рекламна агенция Нитон-Пловдив и освен това е в мрежа с 7 други компютъра а госта e Стефан - Audi фен и монтьор любител-искаше да го извади по голям - sorry все пак не писа от мое и моя компютър не съм аз а за мен терминологията е без значение.
За мен също терминологията няма значе3ние чак толкова много, пък и не гарантирам че съм чак толкоав наясно с нея ;о), колкото до триенето на мнения според мен няма смисъл да ги трия, единствено ако имам някой тестови или някой прекалено обидни и нападки ще бъдат цензурирани или трити, това е поне моята гледна точка, не гарантирам за другите модератори(админи)
Reply

#15
Вегас - ето им адрес и тел. им.

Шведска автомания гр. София, ул.”Й. Б. Стубел” № 16
Раб. Време : 8-17ч. и Съб.: 9-14ч. 962 20 70, 0888 374 211"Части за VOLVO и SAAB" на околовръстното 2-етежна , сервиз и МАГАЗИНА!" Мошеници и търгаши са, гледат да измъкнат парите. Цени с по 20 лв по-високи от тези на Мото пфое, при това за стари части. Имат 2ра у-ба части много, като ги питам имат ли .... – Не.
мнение: -, -, -, -, може да пазарувате на ваша отговорност

Звънни им и ще ти кажат ...... сигурно са към 80лв.бр.. Ама за да не те подведа ЗВЪННИ ИМ - може и да са се усъзнали!!!
Имат една камара с такива рамена- и от сааб и от волва имат. С различни дължини и форми.
Ако си вземеш от там - и си харесаш някаква двойка рамена -ГЛЕДАЙ ДА ИМАТ НАКРАЙНИКА ЗА ЗАХВАЩАНЕ НА ПЕРАТА - чистачката.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#16
мерси за инфото все пак гледах колата одеве,без чистачки не е сьщото почвам да издирвам чистачкиSmile Този месец явно е за ремонти сьединител,тампони на магарето, контактен ключ ,а и летни гумиSmileSmileSmile
Volvo - гарантирано приключение
Reply

#17
контактен ключ-!!!!
Защо това!!?
Внимавай ако там бърникаш - скъпо струва!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#18
Да той струва от МП 140лв. с 14 дена доставка, но аз го смених и сега ми свети SERVICE и на всякьде ме гледат като голям камьк.Тькмо се каних да отварям тема дали някой знае как се рестарира компютьра.Чел сьм че това става.
И дали е нормално плюса на акомулатора да е топьл, майче имам лоша врьзка някьде или не знам какво вече.Направо колкото повече я оправям,повече се разваля.
Аз малко сьм педант в това отношение и не мога да тьрпя нещо да тропа или да не е наред. И приказката за това че колкото повече оправяш нещо то повече се разваля.
Volvo - гарантирано приключение
Reply

#19
Дано да си добре с английския.Ако не ще ти го преведа.
Service reset
Ако не можеш да го поправиш-не го чупи повече.

[Image: line.gif]
Reply

#20
То хубаво сервиз, но май-не могат да ми помогнат.Едни теории,едни догадки и в крайна сметка нищо.
Но вчера установих че генератора не зарежда докато не кача над 2000оборота и май сьм склонен да мисля че са четки на генератора (като се има на предвид че миналото лято ги смених,защото така или иначе му сменях лагера та помолих да е пьлна профилактика.Но не мога да знам дали е направена!!!!!)
Днес ще меря всички консуматори, по метода на изключването, ще махам бушоните един по един и ще видя кой колко лапа.
Volvo - гарантирано приключение
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)